FK Pardubice U-19 B

MFK Nové Město n. M. FK Pardubice U-19 B 1 : 3 (0 : 1) FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B

VČ přebor dorostu U-19 2013/2014 | 6. kolo | 15.09.2013 | Stadion Nové Město n/M.

Vítězná vlna pokračuje

K šestému mistrovskému utkání zajížděl pardubický dorost U19 B na trávník druhého týmu tabulky do Nového Města nad Metují. Hosté však potvrdili formu a připsali si další výhru.

MFK Nové Město nad Metují - FK Pardubice U 19 B  1:3 (0:1)

Hostující hráči nastoupili do utkání velmi aktivně a již ve 14. minutě měli čtyři velmi slibné příležitosti, které však špatnou koncovkou nedokázali využít (Pech, Bulis, Kovář, Molek). Domácí se soustředili na obranu a snažili se narušovat hru pardubických nebezpečnými protiútoky, se kterými si však dobře organizovaná obrana dokázala poradit. Ve 41. min. vybojoval míč Karvánek, postrčil ho po lajně unikajícímu Bulisovi, který centrem posadil míč na hlavu Prokůpka a ten otevřel skóre - 0:1.
Do druhého poločasu hosté vstoupili se stejnou aktivitou a výsledkem byla v 55. min. nařízená penalta za faul na Pecha, kterou Kovář s přehledem proměnil - 0:2. Od tohoto okamžiku si hráči hostí mysleli, že je vše hotovo a začali hrát individuálně, kazili přihrávky a výsledkem toho bylo snížení domácích v 60. min. Klikarem z brejku na 1:2. Na konečných 1:3 upravil v 66. min. po centru H. Kopeckého na zadní tyči dobíhající Molek.
Šesté vítězství Pardubic v řadě bylo zasloužené, neboť po celé utkání byli lepším týmem. Za výkon v utkání zaslouží pochvalu celý tým, z něhož vynikli gólman Kouba, dále pak Pařízek, Kovář, Molek a nejlepší hráč utkání H. Kopecký.

Fakta - branky: 60. Klikar - 41. Prokůpek, 54. Kovář z pen., 66. Molek. ŽK: 2:1. Rozhodčí: Kalaš (Nožka, Berger). Diváků: 60.

Sestava FK PCE U19 B: Kouba - Karvánek, H. Kopecký, Pařízek, Zelenka (66. Svatoň) - Bulis (66. Šebek), Kovář, Fotul (88. Vladyka), Prokůpek - Molek (75. Lébl), Pech (85. Panchártek). Připraveni Sokol a Pšenička.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 17.09.2013 | Zdroj fotky: redakce FK )