FK Pardubice U-19 B

RMSK Cidlina Nový Bydžov FK Pardubice U-19 B 0 : 2 (0 : 0) FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B

VČ přebor dorostu U-19 2013/2014 | 4. kolo | 01.09.2013 | Stadion Nový Bydžov

Ve čtvrtém kole čtvrtá výhra

Ke čtvrtému mistrovskému utkání zajížděl pardubický dorost U19 B na trávník do Nového Bydžova a připsal si čtvrtou výhru v sezoně.

4. kolo

RMSK Cidlina Nový Bydžov - FK Pardubice U19 B  0:2 (0:0)

Vlastní utkání se odvíjelo v prvním poločasu hlavně v prostoru od vápna k vápnu, bez větších brankových šancí na obou stranách. Utkání se hostům herně nedařilo, hráči měli špatný pohyb v prostorech a výsledkem bylo až příliš nepřesností v přihrávkách, a tak za zmínku stojí snad jen střela Markoviče, který trefil ve slibné šanci brankáře domácích.

Do druhého poločasu hosté nastoupili s větším úsilím a snahou. Tato skutečnost se odrazila ve větší herní převaze, která byla korunována v 56. minutě brankou Prokůpka, který po přihrávce Karvánka trefil tyč, od které se míč odrazil do zad domácího gólmana a do branky - 0:1. Hned v následující minutě spálil tutovku Šlégr, když překopl branku z hranice malého vápna po přihrávce Markoviče. V 63. min. se vytáhl Pšenička, když vyškrábl gólovku domácích na roh. V 86. min. Markovič vybojoval míč u rohového praporku, přihrál pod sebe na vápno nabíhajícímu Svatoňovi a ten vymetl šibenici domácí branky, čímž upravil na konečných - 0:2.

Dle slov trenérů lze konstatovat, že vítězství hostujícího týmu bylo zasloužené, ale v dalších utkáních si musí jejich hráči uvědomit, že pro vítězství je třeba udělat i něco na víc.

Fakta - branky: 56. Prokůpek, 86. Svatoň. Rozhodčí: Šanc ze Stěžer (Krucký, Janata). ŽK: 0:1 (Svatoň). Diváků: 30.

Sestava FK PCE U19 B: Pšenička - Kantor (46. Karvánek), Pařízek, H. Kopecký, Kaštánek - Bulis, Svatoň, Šlégr (87. Vladyka), Prokůpek (89. Prešinský) - Sokol (62. Lébl, 90. Kouba), Markovič. Připraven Truhlář.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 02.09.2013 | Zdroj fotky: redakce )