FK Pardubice U-19 B

FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B 5 : 0 (0 : 0) FK Pardubice U-19 B TJ Dvůr Králové n. L.

VČ přebor dorostu U-19 2013/2014 | 3. kolo | 25.08.2013 | Stadion Na Dolíčku, Pardubice

Pětibranková výhra U19 B

Ve druhém kole Východočeského přeboru přivítal pardubický B dorost U19 Na Dolíčku Dvůr Králové a zvítězil jasně 5:0.

2. kolo

FK Pardubice U19 B - TJ Dvůr Králové 5:0 (2:0)

Hosté k utkání přijeli s defenzivní taktikou a se snahou o nebezpečné protiútoky, se kterými si domácí obrana dokázala poradit. Postupem času pardubičtí hráči převzali iniciativu a hra se odvíjela převážně na polovině hostí. Herní převahu dokázali vyjádřit i brankově, když ve 22. minutě si po rohu Hundáka naskočil na míč Řezníček a hlavou otevřel skore utkání - 1:0. Ve 29. minutě po dobře zahraném trestném kopu Hundáka na zadní tyči číhající Žoček opět hlavou přehodil gólmana a upravil na poločasových 2:0.

Herní převaha domácích hráčů byla ve druhém poločasu ještě zřetelnější a tak v 51. minutě zvýšil Řezníček z penalty po faulu na Kloučka na 3:0. V 70. minutě H. Kopecký po přihrávce Sokola zvýšil střelou k tyči z hranice velkého vápna již na 4:0 a skóre na konečných 5:0 stanovil Hundák, který dorazil hrudníkem do branky střílený centr do vápna od Markoviče.

Pardubičtí hráči, i když posíleni o některé hráče hráče A dorostu, podali v tomto utkání velmi kvalitní výkon ve všech řadách, když některé další šance na skórování zůstaly ještě nevyužity. Za předvedenou hru zaslouží pochvalu celý tým, z něhož vyčníval výkon Řezníčka.

Fakta - branky: 22. a 51. Řezníček, 29. Žoček, 70. H. Kopecký, 71. Hundák. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Šlor z Černé za Bory (Málek, Šindler). Diváků: 30.

Sestava FK PCE U19 B: Kouba - Hundák (78. Lébl), Řezníček, H. Kopecký, Žoček (78. Vladyka) - Bulis (46. Sokol), Svatoň (68. Prešinský), Fotul (54. Karvánek), Prokůpek - Klouček, Markovič. Připraven Pšenička.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 27.08.2013 | Zdroj fotky: redakce FK )