FK Pardubice U-15 B

FC Hlinsko FK Pardubice U-15 B 1 : 4 (0 : 1) FK Pardubice U-15 B FK Pardubice U-15 B

Krajský přebor starších žáků 2013/2014 | 13. kolo | 03.11.2013 | Stadion Hlinsko

Těžký zápas v Hlinsku

V posledním podzimním utkání zvítězil celek U-15 B v Hlinsku a přezimovat bude na první příčce tabulky krajského přeboru.

FC Hlinsko U-15 - FK Pardubice U-15 B 1:4 (0:1)

Na mokré a deštěm stále zalévané trávě se moc pohledného fotbalu nevidělo. Z naší strany snad letos nejhorší výkon se šťastným koncem. Dnes rozhodovaly branky na koncích obou poločasů. Ač byly náznaky šancí tak první branka padla až ve 34. minutě, to Šebek uklízí centrovaný míč Večeřílkem a do šaten se odcházíme za stavu 0:1.

Lepší vstup do druhého poločasu se podařil domácím a po nedůslednostech v našich obranných řadách vyrovnali na 1:1 (39. min). V průběhu dalších minut se museli činit oba brankáři a předvést něco ze svého umění. Nejlepší akcí dne končící brankou ukázkově rozjel Adam Rambousek, který našel dlouhou ulicí Švadlu, ten zamotal nohy domácímu obránci a naservíroval míč Jakubovi Rekovi - ten už věděl kam s ním (1:2, 63. min). Další branky padly v 67. minutě, po samostatné akci Jakuba Reka (1:3) a v 69. minutě, Adam Rambousek po přihrávce Michala Sýkory uzavírá účet podzimu na 1:4.

Branky: Rek 2, Šebek a Rambousek

Sestava: Zahradník - Nepivoda, Pařízek, Hrečín, Dostál - Sytko, Rek, Rambousek, Švec - Šebek, Večeřílek (střídali Hellinger, Tuťálek, Sýkora, Švadlenka).

(Autor: FK Pardubice, Fejl Radek | Datum: 03.11.2013 | Zdroj fotky: )