FK Pardubice U-15 B

SK Pardubičky FK Pardubice U-15 B 1 : 2 (1 : 1) FK Pardubice U-15 B FK Pardubice U-15 B

Krajský přebor starších žáků 2013/2014 | 7. kolo | 21.09.2013 | Hřiště Pardubičky

Vítězné derby B-týmu starších žáků

V sobotním dopoledni se hrálo po dlouhé době hodně vyrovnané utkání a o šťastné výhře jsme rozhodli až v poslední minutě zápasu.

SK Pardubičky - FK Pardubice U-15 B 1:2 (1:1)

Po svižném úvodu,kdy nejprve domácí už ve 4. minutě jásali a oslavovali branku a následném vyrovnání v 6. minutě se další boje odehrávali převážně v úctyhodných vzdálenostech od obouch branek. A i když jsme měli po celou dobu hry optickou převahu, tak o výsledku rozhodla až poslední minuta a nenápadný výpad Adama Rambouska.

Branky: 4. domácí - 6. Jankele (Rambousek), 69. Rambousek.

Sestava FK: Novotný - Hrečín, Pařízek, Born, Sýkora - Nepivoda, Rambousek, Jiroušek, Suchochleb - Švec (36. Šebek), Jankele.

(Autor: FK Pardubice, Fejl Radek | Datum: 22.09.2013 | Zdroj fotky: redakce )