FK Pardubice U-14

FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14 2 : 1 (0 : 1) FK Pardubice U-14 MFK Chrudim

Česká liga žáků U-14 2013/2014 | 7. kolo | 21.09.2013 | Stadion Ohrazenice, Pardubice

Utrápená výhra s Chrudimí

Zápas s Chrudimí jsme nakonec po trochu zlepšeném výkonu ve druhé půli výsledkově zvládli, ale herně se nám příliš nevydařil.

FK PARDUBICE – MFK CHRUDIM 2:1 (0:1)

Branky: 36. Peřina (Valenta), 52. Peřina (Solil) – 26.  pen. Soupeř

Sestava: Blažek – Teplý (60. Hrečín), Pekárek (36. Starý), Outrata, Nemšovský – Hofman, Solil, Peřina, Tuťálek (36. Slavík) – Valenta (62. Sýkora), Sytko (36. Sokol)

Zápas Chrudimí se hrál za deštivého počasí a stejně uplakaný jako počasí byl bohužel i náš výkon. I když jsme měli po celý zápas celkem výraznou převahu tak jsme si příliš šancí nevypracovali a v naší hře byla spousta chyb. Hned na začátku šel sám na golmana David Valenta, ale neproměnil. Chrudimští hráli ze zabezpečené obrany na brejky, před poločasem se jim jeden vydařil a byla z toho po našem laxním bránění penalta, kterou hosté proměnili. Chvíli před koncem půle se ocitl sám před golmanem hostí Tom Solil, ale ten opět vytáhl výborný zákrok a udržel hosty v poločasovém vedení. V první půli byla naše hra bez chuti, nasazení a bez pohybu a takhle se hrát opravdu nedá. Na začátku druhé půle se nám podařilo bleskově srovnat Jardou Peřinou. Měli jsme výraznou převahu a nakonec se nám podařilo zápas výsledkově převážit na naši stranu druhým gólem Jardy Peřiny. Ve druhé půli jsme soupeře do nějaké vážnější šance nepustili, občas se nám podařilo i solidně zakombinovat, ale fotbalových věcí bylo málo, v možnostech tohoto týmu je hrát mnohem lepší fotbal než předvádějí kluci v současné době. Chrudimským gratulujeme k výkonu, zápas odmakali, hráli s nasazením a bojovností a nedali nám nic zadarmo. Pochvala dnes patří střídajícím hráčům za oživení hry, za druhou půli Jardovi Peřinovi a za celý zápas Tomu Solilovi. Většina kluků ale zůstala dnes svým výkonem bohužel hluboko pod svými možnostmi, ani by tolik nevadilo, že se fotbalově nedaří, ale někteří kluci se nevydali pro mančaft tak jak by měli. Doufejme, že v dalších zápasech bude náš přístup a výkon mnohem lepší.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 21.09.2013 | Zdroj fotky: Slavík Martin )