FK Pardubice U-15

FK Jablonec FK Pardubice U-15 2 : 3 (1 : 2) FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15

Česká liga žáků U-15 2013/2014 | 13. kolo | 02.11.2013 | ZŠ Mozartova, umělá tráva

Výhra s prvním Jabloncem

Nevzdát se a jít si cílem za snem...to nás zdobí

FK Baumit Jablonec : FK Pardubice

Datum:            3:11. 2013                                          hřiště:             Mozartova, UMT

Výsledek:       2:3                                                       poločas:          1:2

Střelci:            10´ Jankele, 34´ Huf, 42´ Huf             -----  16´, 38´ soupeř

Sestava:

Letáček – Matuška, Lněnička, Koblížek, Březina –Kavka, Čuchal (57´ Večeřílek, Vašek), – Jankele (67´ Rek), Huf,

Průběh utkání:

Utkání již od začátku ukazovalo, že se jedná o dva velmi vyrovnané týmy. Zpočátku hra byla i lehce nepřesná, snad vlivem krásné umělky. Po chvíli se s tím však obě mužstva vyrovnala a začal se hrát pěkný fotbal, který první šanci přinesl v 10´. Pro nás hned gólovou. Zde Vašek podržel balon před pokutovým územím domácím, dal míč do náběhu do lajny na Nekla, který krásným padáčkem předložil na zadní tyč Jankelemu a ten hlavou vstřelil vedoucí branku. Domácí hráči hrozili především z centrů a standardních situacích. To nás podržel Letáček po rohu v 15´, kde se štěstím vytáhl hlavičku domácích na další roh. Bohužel jsme ale domácí neuhlídali hned v dalším rohovém kopu. Zde po secvičené akci domácí hráč sám z malého vápna prostřelil Letáčka. 1:1. Další 100% šanci domácích chytá Letáček ve 23´ - opět hráč sám zakončuje z 5ti metrů. My jsme mohli vstřelit branku ve 25´. Po akci: Vašek-Huf-Kavka zakončuje Nekl jen těsně nad branku domácích. V tuto chvíli se hrálo nahoru dolu. Oba týmy chtěly vyhrát a na hřišti to bylo vidět. Naši kluci se ještě do poločasu dočkali branky. Ve 34´ dostal Huf pas za obranu od Vaška a svůj samostatný nájezd s přehledem proměnil. Druhý poločas jsme začali aktivně my. Začali jsme diktovat tempo, ale byli to domácí, kteří udeřili. Po chybě u lajny domácí předložili míč před branku a zde z malého vápna domácí útočník neměl problém pohodlně skórovat.  My jsme ale brzy vstřelili 3.branku. Rychlý kontr po jankeleho centru zakončil zkušeně Huf. Domácí se pochopitelně snažili vyrovnat. Jejich snaha ale končila u našich obránců. V posledních 10-ti minutách jsme měli ještě 3 velké příležitosti utkání rozhodnout. Šance Jankeleho a Hufa však již gólem neskončily.

Slovo trenéra:

Kluci sehráli velmi těžké utkání. Oba týmy potvrdili svou formu a my jsme spíše tím šťastnějším mužstvem. Klukům však gratuluji. Po vyrovnání vždy zvedli hlavy a své vítězství si plně zasloužili. Příští týden nás čeká poslední utkání – Viktoria Žižkov. Zde bude potřeba však nechat nosy dole a tvrdě a trpělivě pracovat i zde.