FK Pardubice U-15

FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15 3 : 1 (0 : 0) FK Pardubice U-15 MFK Chrudim

Česká liga žáků U-15 2013/2014 | 7. kolo | 21.09.2013 | Stadion Ohrazenice, Pardubice

Těžké utkání s Chrudimí jsme zvládli

Chlapci sehráli dobrý zápas

FK Pardubice : MFK Chrudim

Datum:            21. 9. 2013                                          hřiště:             Ohrazenice

Výsledek:       3:1                                                        poločas:          0:0

Střelci:            46´ Kavka, 58´ Vašek, 65´ Huf

Sestava:

Letáček – Matuška, Koblížek, Novotný, Březina – Víšek, Rek (50´ Sejkora), Vašek – Večeřílek (25´ Hellinger) 36´ Čuchal, Kavka, Huf

Průběh utkání:

12´ Slibné zakončení Kavky po kombinaci s Vaškem, Večeřílkem a Hufem

13´ Střela Hufa z 25m

16´ Náš roh, Novotný zakončil vedle

19´ Velmi slibná akce, Večeřílek ze 100% šance z malého vápna trefuje tyč

25´ Kavka, z 16-ti m vedle

28´ Hellingerova dorážka, brankář 100% šanci chytá

32´ Střela Hufa těsně vedle

36´ Slibná střela Novotného –bohužel  zakončoval přes nohu.

39´ První zakončení soupeře – nad naší branku

45´ Huf 100% šanci nedává, samostatný nájezd po přihrávce Vaška

46´ Kavka dává branku. Pěkný centr Víška prodloužil chytře Vašek a Kavka umístěnou střelou poslal svůj tým do vedení. 1:0

49´ Letáček chytá pěkný PVK soupeře z 20-ti m.

51´ Letáček vyráží PVK soupeře (Baloga) z 18-ti m na tyč

58´ Vašek krásnou střelou z 25-ti m pod břevno zvyšuje na 2:0 pro nás

59´ Hlavička Hufa po centru, Sejkora doráží-vedle

60´ Střela Hufa, gólman chytá

65´ Huf po krásné kombinaci (Vašek – Huf – Kavka – Huf) zvyšuje na 3:0

67´ Bohužel po podklouznutí Koblížka hosté pěkným přehozením Letáčka dávají branku

Slovo trenéra:

Těžké a dobré utkání. My jsme měli bohužel problém, že nám několik kluků onemocnělo. Jak se i ukázalo, bylo to znát. Oproti utkání v HK se nám nedařilo kombinovat a ani dát branku. Na štěstí se to zlomilo a utkání se nám podařilo dotáhnout do vítězného konce. Kluci ale ukázali vůli a zaslouženě vyhráli. Musíme ale i uznat, že soupeř se prezentoval velice dobrým dojmem.