FK Pardubice U-15

FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15 5 : 1 (1 : 1) FK Pardubice U-15 FK Náchod

Česká liga žáků U-15 2013/2014 | 3. kolo | 25.08.2013 | Stadion Ohrazenice, Pardubice

Vysoká výhra nad Náchodem

Dobrá druhá půle nám přinesla vítězství

FK PARDUBICE : FK Náchod

Datum:            25. 8. 2012                                          hřiště:              Ohrazenice

Výsledek:        5:1                                                        poločas:          1:1

Střelci:            5., 53., 61., Huf, 52. Vašek, 68. Sejkora

Sestava:

Letáček – Matuška (28. Lněnička), Koblížek, Novotný, Březina – Víšek (55. Jiroušek), Rek (36. Čuchal), Vašek – Machatý (36. Kavka),  Huf (61. Sejkora), Jankele (36. Nekl)

Do utkání naši hráči vstoupili velice aktivně a odměnou jim byla branka již v 5.min. Zde Huf natřikrát překonal hostujícího gólmana. Bylo to po hezké spolupráci Reka a Jankeleho. Náš tým v tlaku pokračoval. V 7.min měl další 100% šanci opět Huf po Vaškově přihrávce. Střela skončila jen těsně vedle. V 11. min se poprvé v zápase ukázali hosté. 100% šanci však zneškodnil Letáček. V tuto chvíli se utkání začalo vyrovnávat. Ve 22min však mohl zvýšit naše vedení Víšek. Sám před bránou však bránu netrefil. Bohužel ale hned z protiútoku hosté vyrovnali. Využili chyby obrany u lajny. V tuto chvíli naše aktivita řádně opadla. Začali jsme zbytečně nakopávat balony a tím jsme dostávali náchodské hráče do hry.

O přestávce jsme udělali pár změn a řekli si, že se musíme zase zpátky vrátit k naší kombinační hře. Být důslední, trpěliví a přímočařejší. Do druhé půle jsme nastoupili opět velmi dobře. Zde jsme mohli jít  do vedení ve 44.min, kdy 100% gólovka Kavky a pak Nekla skončila ale nevyužita. Ve 45.min si pak skvěle hrající Vašek došel pro faul a z možná 30ti metrů trefil přímo šibenici. Krásná střela.  V 51.min mohl opět Vašek navýšit skóre, jeho střelu však hostující gólman chytil. V 52.min měl velikou šanci Víšek. Své sólo na branku však zakončil střelou vedle. Vojta Víšek však své počínání napravil hned minutu na to. To, když krásnou přihrávkou nahrál před branku Hufovi a ten zvýšil na 3:1. V 54.min aktivní Huf hlavičkoval po rohu vedle. V 61.min jsme se opět dočkali. Huf zpečetil po přihrávce Kavky svůj hattrick. V 67.min mohl střelit branku i Kavka. Jeho střela skončila však jen na Tyči. V 68.min se prosadil střídající Sejkora pohotovou střelou k tyči. Asistence Kavka.

Slovo trenéra:

Věděli jsme, že půjde o těžké utkání. Navíc oběma týmům se nepovedl vstup do soutěže, a tak jsme věděli, že oba týmy potřebují a budou chtít vyhrát. My jsme především díky velkému zlepšení ve druhé půli vyhráli zcela zaslouženě. Zlepšili jsme pohyb, kombinaci, agresivitu               a především jsme si šli trpělivě za vítězstvím.

Klukům blahopřeji k vítězství. Za týden však v Trutnově nesmíme polevit. Nečeká nás lehčí zápas.