FK Pardubice U-16

FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16 3 : 2 (0 : 0) FK Pardubice U-16 FK Mladá Boleslav

Česká liga dorostu U-16 2013/2014 | 13. kolo | 03.11.2013 | Stadion Ohrazenice, Pardubice

Cenná výhra nad Boleslaví

Ve 13. kole České ligy dorostu U16 sk. A přivítal pardubický tým Mladou Boleslav a po zajímavém průběhu si připsal cennou výhru 3:2.

13. kolo

FK Pardubice - FK Mladá Boleslav 3:2 (0:1)

Do Ohrazenic dorazila silná Boleslav, která od úvodních minut potvrzovala, že patří do čela tabulky.Z  velké převahy vytěžila do pauzy pouze jednobrankové vedení, když další šance nevyužila. Domácí hráči nastoupili s velkým respektem a hru začali vyrovnávat, až po dvojím střídání ve 30. minutě.

Vstup do druhé půle se domácím hráčům opravdu podařil, když během tří minut otočili stav utkání. Dvakrát zakončoval rychlé kombinační akce reprezentant Nikodém. Za dvě minuty však bylo srovnáno z pokutového kopu, když ve vápně fauloval Jirka. Od této chvíle byla hra vyrovnaná a to až do 64. minuty, kdy se krásně trefil za tyč Havlena a vrátil Pardubicím vedení - 3:2. Boleslavští vrhli všechny síly do útoku a díky obětavosti i několika dobrým zákrokům Bartaloše domácí hráči cenné vítězství uhájili.

Pochvala od trenérů pro celý tým, který prokázal velkou vůli po vítězství, když opět musel otáčet nepříznivé skóre. Vynikli Vávra, Bartaloš a Müller.

Fakta - branky domácích: 41. a 43. Nikodém, 64. Havlena.

Sestava FK PCE U16: Bartaloš - Novák, Vávra (70. Jančura), Müller, Dvořák - Kutnyj (30. Švec), Zelinka (30. Jirka), Černohorský, Nikodém - Havlena (65. Barbarič), Mužík.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 04.11.2013 | Zdroj fotky: redakce )