FK Pardubice U-16

FK VIAGEM Příbram FK Pardubice U-16 1 : 3 (0 : 1) FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16

Česká liga dorostu U-16 2013/2014 | 3. kolo | 25.08.2013 | Stadion Na Litavce, Příbram

Výhra U-16 v Příbrami

Ke druhému zápasu zajížděl dorost U16 v neděli do středočeské Příbrami a zvítězil 1:3.

1. FK Příbram - FK Pardubice U-16 1:3 (0:1)

Od úvodu utkání se hrál útočný fotbal s šancemi na obou stranách. Hostující útoky byli vedeny především z levé stany, kde Nikodém přehrával svého protihráče a nakonec to byl pravě on, který otevřel krásnou střelou za tyč skóre utkání - 0:1.

V začátku druhé půle měli šance hosté na zvýšení náskoku, bohužel zůstalo jen u šancí a opět přišel trest po nedůrazu obrany a Příbram vyrovnala. Naštěstí za čtyři minuty se po rohu prosadil důrazný Jirka a vrátil hostům vedení - 1:2. To navýšil v 69. minutě po samostatném úniku Jirásek - 1:3. Závěrečný tlak domácích hosté přežili a tak mohli slavit první vítězství.

Trenéři chválí celý tým, z něhož vynikli Šmíd, Vávra, Nikodém a Mužík.

Fakta - branky: 58. domácí - 20. Nikodém, 62. Jirka, 69. Jirásek.

Sestava FK PCE U16: Šmíd - Novák (77. Jantovský), Jirka, Vávra, Jančura - Švec (60. Kutnyj), Spěvák (70. Černohorský), Müller, Nikodém - Jirásek, Mužík,

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 26.08.2013 | Zdroj fotky: redakce FK )