FK Pardubice U-16

FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16 1 : 2 (0 : 0) FK Pardubice U-16 FC Hradec Králové

Česká liga dorostu U-16 2013/2014 | 2. kolo | 18.08.2013 | Stadion Ohrazenice, Pardubice

U 16 padla těsně v derby

První kolo České ligy dorostu U16 proti sobě svedlo Pardubice a Hradec Králové. Bohužel stejně jako v utkání U17 domácí těsně prohráli.

1. kolo

FK Pardubice U16 - FC Hradec Králové 1:2 (0:0)

V 1.kole pardubičtí přivítali tradičního soupeře z Hradce Králové. Přes úmorné vedro se hrál zajímavý duel, kterému v první půli chyběly pouze góly. Na začátku druhého poločasu se prosadil domácí Mužík 1:0. Gól domácí povzbudil a přicházeli i další šance. Zejména Jirásek a Švec měli velmi dobré příležitosti zvýšit na rozdíl dvou branek. Nedáš dostaneš platilo i v tomto zápase v 68. minutě Hradec totiž vyrovnal a dvě minuty před koncem zápas otočil na konečných 2:1. Domácí hráči se však nemají za co stydět, neboť rozhodně nebyli horším mužstev. Zápasu by více slušela remíza a konečný výsledek je pro domácí krutý.

Branka Pardubic: 46. Mužík.

Sestava FK PCE U16: Bartaloš - Novák (67. Panchártek), Vávra, Němec (41. Jirka), Jančura - Švec (77. Zelinka), Havlena (67. Fejl), Müller, Nikodém - Jirásek, Mužík.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 19.08.2013 | Zdroj fotky: redakce FK )