Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání

FK Pardubice B

FK Pardubice B FK Pardubice B 1 : 2 (0 : 1) FK Pardubice B FK Chlumec nad Cidlinou


Česká fotbalová liga sk. B 2022/2023 | 22. kolo | 16.04.2023 | stadion Pod Vinicí

Profile picture

První jarní prohra se zrodila s Chlumcem

V nedělním dopoledni přivítala pardubická rezerva Pod Vinicí Chlumec nad Cidlinou. Bohužel stejně jako na podzim na hřišti soupeře pardubičtí nevyužili množství šancí a nakonec těsně prohráli. Byla to první jarní porážka juniorky v jarní části sezony.22. kolo ČFL sk. B

 

FK Pardubice B - FK Chlumec nad Cidlinou 1:2 (0:1)

 

Pardubičtí do zápasu vstoupili aktivně, ale ve 20. minutě se do vedení dostali z ojedinělé akce hosté, konkrétně Kneifel, který prostřelil Markoviče - 0:1. Chvíli před pauzou měl na kopačce vyrovnání Vencl, ale bohužel přestřelil. Do druhé půle vstoupili lépe hosté a Bastin zblízka upravil na 0:2. Domácí se s tímto stavem však nechtěli smířit a v 58. minutě po faulu gólmana měli výhodu penalty. Tu proměnil Lima - 1:2. Pardubičtí šli od této chvíle za vyrovnáním, ale dobré pozice Dostála, či Štichauera k vyrovnání bohužel nevedli a tak musela pardubická juniorka přijmout první jarní prohru.

 

Fakta - branky: 58. Lima z pen. - 20. Kneifel, 50. Bastin. ŽK: 2:2. Rozhodčí: Nejedlo z Benátek nad Jizerou (Melichar, Zoufalý). Delegát: Holbík z Náchoda. Diváků: 180.


Sestava FK PCE B: Markovič - Kirchner, Vencl, Jeřábek, Sedláček - Dostál (58. Jarkovský) - Lima, Novák, Tischler, Brdička (74. Kapanga) - Štichauer (74. Miláček). 

 

Pavel Němeček, trenér Pardubic B: " Proti nám stál soupeř, který hrál organizovaně a velmi disciplinovaně. My jsme v první půli bohužel propadli z ojedinělé standardní situace, kterou soupeř měl, a ten šel do vedení. My jsme měli dvě tutové příležitosti, ale bohužel jsme v koncovce zklamali. Druhý poločas jsme se snažili dobývat obranu soupeře. Chyběla nám především rychlost, jednoduchost a kvalita v činnostech a hlavně při střelbě. Soupeř po naší chybě vstřelil další branku a my jsme stihli jen korigovat z penalty. "

 


(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 16.04.2023 | Zdroj fotky: redakce FK )


Chceš se potkat s našimi hráči? Přijď do Atrium Paláce Pardubice!

Chceš se potkat s našimi hráči? Přijď do Atrium Paláce Pardubice! více

Nabízíme volné termíny Stadion tour. Například na úterý!

Nabízíme volné termíny Stadion tour. Například na úterý! více

Z utkání v Brně se vracíme s prázdnou

Z utkání v Brně se vracíme s prázdnou více

Projekt partnerských hospod pokračuje: Konzuláty FK Pardubice!

Projekt partnerských hospod pokračuje: Konzuláty FK Pardubice! více