FK Náchod FK Pardubice B 4 : 0 (2 : 0) FK Pardubice B FK Pardubice B

Divize C 2013/2014 | 14. kolo | 09.11.2013 | UMT Náchod

Druhá vysoká porážka rezervy v řadě

Další výsledkově nepovedený zápas sehrála pardubická rezerva na náchodské umělce. Ačkoliv byla herně a kombinačně lepší, měla šance, tak její hráči branku nevstřelili... A když už ano, tak neplatila pro údajný ofsajd. Naopak domácí hráči potřebovali nutně vyhrát, což se jim podařilo.

14. kolo

FK Náchod - FK Pardubice B 4:0 (2:0)

Hned v šesté minutě Polák čistě vypíchl míč, ale přesto z toho byl přímý kop, který usměrnil hlavou do branky volný Rompotl - 1:0. Za dvě minuty pardubičtí podnikli rychlou kombinační akci, ale Vágner na jejím konci v dobré pozici mířil vedle. V 18. minutě byl po rohu závar před náchodskou brankou, ale protlačit míč do branky se nikomu z hostů nepodařilo. Za dvě minuty Fousek dalekonosnou střelou trefil tyč a od zad gólmana míč skončil vedle branky. Po půlhodině domácí vhazovali aut Strnadem, míč dolétl do vápna k opět neobsazenému Rompotlovi a ten hlavičkou přes Čihaře upravil na 2:0. Ve 37. minutě napřáhl Růžička, Baláž míč neudržel a Vágner ho poslal do sítě, ale radost hostům překazil zvednutý praporek asistenta Melichara...
Do druhé půle hosté vstoupili aktivně, neboť domácí celek nebyl schopen udržet míč na svých kopačkách. Snížení viselo ve vzduchu, ale ve 47. minutě po centru Vanžury netrefil míč hlavou Janecký. Za minutu po rohu Poláka poslal míč hlavou vedle Vágner. Ve 49. minutě zahrával Polák trestný kop a Vágner pro změnu hlavičkoval nad branku. V 52. minutě pálil Fousek, ale také kousek nad branku. I nadále hosté byli v tlaku, ale když sudí Myška neposoudil ani čtyři hraní rukou domácích hráčů ve vápně jako nedovolené, tak bylo těžké s výsledkem něco udělat... V závěru hosté vysunuli na hrot i stopera Tischlera, čehož domácí využili a dvěma góly do otevřené obrany upravili na konečných a pro hosty krutých 4:0.

Fakta - branky: 6. a 30. Rompotl, 77. Srkal, 86. Malý. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Myška z Libice nad Cidlinou (Melichar, Šafránková). Delegát: Kroh. Diváků: 100.

Sestavy - NÁCHOD: Baláž (89. Ruffer) - Moravec, Kudláček, Kábrt, O. Nejman - Simon (54, Srkal), Bohuslav, Strnad, Malý - Plšek (87. Vejprava), Rompotl (88. Vrabec).
FK PCE B: Čihař - Konvalina, Tischler, Čáp, Vanžura - Polák, Jan Růžička, Fousek, Knotek (66. Prokopec) - Vágner (66. Kopecký), Janecký.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 10.11.2013 | Zdroj fotky: redakce )