FK Pardubice U-18

FK Pardubice U-18 FK Pardubice U-18 2 : 1 (2 : 1) FK Pardubice U-18 FK Mladá Boleslav B

Česká liga dorostu U18 2022/2023 | 20. kolo | 05.03.2023 | UMT Ohrazenice

První jarní vítězství

V prvním jarním mistrovském utkání jsme na domácí půdě přivítali tým z Mladé Boleslavi.

FK Pardubice - FK Mladá Boleslav 2:1  (2:1)

Branky:

2´ Vančura (Prokeš), 9´ Záruba, 12´ soupeř

Sestava:

Šimůnek - Máca, Kábele, Svoboda, Kuja (85´ Houfek) - Kameník, Halda, Záruba (60´ Rek) - Vančura (70´ Šmahel), Hoffman (60´ Nerad), Prokeš (70´ Macák)

Komentář:

Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a již v druhé minutě skóroval Vančura po pěkné křídelní akci. Hned v deváté minutě jsme po trestném kopu Záruby přidali druhý gól. Bohužel za chvilku přišlo naše zaváhání, kdy po několika drobných chybách, které na sebe navazovaly, jsme inkasovali. Ale i přes to jsme po celé utkání kontrolovali hru a snažili se překonat obranný blok soupeře, který v třicáté minutě šel do desíti po druhé žluté kartě. Druhý poločas se nesl v podobném duchu. Vytvořili jsme si několik příležitostí ke skórování, ale chyběla nám větší přesnost a pohotovost v zakončení. Soupeř nás ohrožoval zejména dlouhými míči a dohráváním situací. Kluci ale byli pozorní a již nedovolili soupeři ohrozit naši branku.

Pochvala pro kluky za koncentrovaný a dobrý výkon v zápase.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 05.03.2023 | Zdroj fotky: )