Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání

FK Pardubice WU-18

FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18 0 : 2 (0 : 2) FK Pardubice WU-18 SK Slavia Praha


1. liga dorostenek 2022/2023 | 13. kolo | 25.02.2023 | stadion Ohrazenice, UMT

Profile picture

Juniorky podlehly Slavii Praha

V prvním jarním utkání jsme potrápili bezkonkurenčního lídra soutěže, po statečném výkonu jsme nakonec prohráli dvoubrankovým rozdílem se Slávií Praha.13. kolo 1. ligy dorostenek, 25. 2. 2023, hř. Pardubice - Ohrazenice, UMT

 

FK PARDUBICE - SK Slavia Praha fotbal mládež 0:2 (0:2)

Branky soupeřek: 6. Šebrlová, 25. Zomberová

 

ŽK 1:0

Rozhodčí: Kánská, Lábusová, Kudyn

 

Sestava: Smutná - Kubištová, Koblížková, Kožíšková T., Chlupáčová (88. Kolářová) - Zikmundová (80. Mandelíková), Burešová, Vamberová (46. Dytrtová) - Ptaszeková (75. Kožíšková A.), Hlaváčová, Nechvílová (63. Kozáková)

 

Ondřej Kumpan (trenér FK Pardubice): Soupeř podle očekávání diktoval tempo hry a podařilo se mu brzy vstřelit branku hlavou po standardní situaci. Přestože jsme byli pod tlakem, tak jsme soupeře do větších brankových příležitostí nepouštěli. Po necelé půlhodině jsme bohužel podruhé inkasovali, tentokrát po pěkné střele za vápnem. Od té chvíle šel náš výkon ale hodně nahoru. Srovnali jsme se s tempem utkání a kvalitou soupeře, začali jsme vyhrávat osobní souboje a do konce poločasu jsme se dostali do dvou dobrých šancí, které ale brankou neskončily.

Po půli náš zlepšený výkon pokračoval a se slávistkami jsme celkem drželi krok. Mírná převaha byla stále na straně hostů, ale byli jsme mnohem odvážnější, konečně jsme se dostali k několika pěkným kombinačním akcím. Zejména z brejků jsme si vytvořili několik zajímavých šancí, ale koncovku jsme nevyřešili dobře. V obranné fázi jsme pracovali spolehlivě a ve druhé půli jsme již neinkasovali.

Škoda, že se nám nepodařilo vstřelit branku, mohli jsme zápas ještě více zdramatizovat. Přesto máme do dalších zápasů na čem stavět. Slavii gratulujeme k výhře a holky musíme pochválit za výborný výkon proti kvalitnímu soupeři.


(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 27.02.2023 | Zdroj fotky: Marcela Opltová )


Chceš se potkat s našimi hráči? Přijď do Atrium Paláce Pardubice!

Chceš se potkat s našimi hráči? Přijď do Atrium Paláce Pardubice! více

Nabízíme volné termíny Stadion tour. Například na úterý!

Nabízíme volné termíny Stadion tour. Například na úterý! více

Z utkání v Brně se vracíme s prázdnou

Z utkání v Brně se vracíme s prázdnou více

Projekt partnerských hospod pokračuje: Konzuláty FK Pardubice!

Projekt partnerských hospod pokračuje: Konzuláty FK Pardubice! více