FK Pardubice B

FK Pardubice B FK Pardubice B 1 : 3 (1 : 2) FK Pardubice B FK Mladá Boleslav B

Přátelská utkání B-týmu 2022/2023 | přátelské utkání | 14.01.2023 | UMT Ohrazenice

Prohra juniorky v prvním přípravném utkání

V prvním přípravném utkání v roce 2023 přivítala pardubická juniorka třetiligovou rezervu Mladé Boleslavi. Domácí šli rychle do vedení, ale hosté zápas otočili.

Přípravný fotbal

FK Pardubice B - FK Mladá Boleslav B 1:3 (1:2)

Branky: 8. Brychnáč - 37. Howard, 44. Jahoc, 86. Angelozzi. Rozhodčí: Fojtík - Pečinka, Rázek. Diváků: 50.

Sestavy - FK PCE B: Šmíd (60. Volšík) - Kirchner, Vencl, Svoboda, Sedláček - Dostál (80. Němec) - Brdička (46. Karch), Machů (65. Pandula), Zahradníček, Pandula (46. Miláček) - Brychnáč (46. Chvěja).

Pavel Němeček: " Odehráli jsme první přípravné utkání po zimní pauze. Kluci měli v zápase perfektní přístup. Pro nás určitě škoda výsledku, jelikož utkání bylo herně vyrovnané. Z dobrého postavení jsem získali míč a po dobrém zakončení jsme šli do vedení. Ke konci prvního poločasu jsme polevili v koncentraci a soupeř nás dvěma brankami potrestal. Ve druhém poločase jsme měli několik příležitostí ohrozit soupeře, ale nedokázali jsme již vystřelit na branku. Naopak soupeř v závěru pečetil své vítězství."

(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 15.01.2023 | Zdroj fotky: redakce FK )