FK Pardubice U-14

FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14 1 : 2 (0 : 0) FK Pardubice U-14 FC Viktoria Plzeň

Česká liga žáků U14 2022/2023 | 13. kolo | 12.11.2022 | UMT Ohrazenice

Nezasloužená prohra v posledním mistrovském utkání

I přes velmi dobrý výkon jsme doma podlehli týmu z Plzně.

FK Pardubice - FC Viktoria Plzeň  1:2  (0:0)

Branky:

61´ soupeř, 64´ Schwarzkopf (Koblížek), 66´ soupeř p.k.

Sestava:

Skokan - Flaška (60´ Šafařík), Koblížek, Dostál, Rychtařík (70´ Horák) - Hoffman, Kožíšek (50´ Janovský), Fajt - Fikejz (50´ Nešetřil), Bachratý (50´ Schwarzkopf), Skokan

Komentář:

Toto utkání bylo z obou stran velmi kvalitní. Střetly se v něm dva vyrovnané týmy, a tak se od prvních minut hrál fyzicky náročný fotbal, který trval až do závěrečného hvizdu rozhodčího. První poločas patřil opticky nám, dařil se nám přechod do útoku, ale pouze po pokutové území, kam nás soupeř dobrou obrannou činností nepustil. V druhém poločase soupeř převzal iniciativu, my jsme si ale vytvořili několik dobrých šancí ke skórování. To se nám ale nepovedlo a Plzeň po střele ze střední vzdálenosti šla do vedení. Nám se podařilo za pár okamžiků pohotovou hlavičkou vyrovnat. Bohužel chvilku na to po faulu v pokutovém území dostal soupeř šanci skórovat z penalty a jejich hráč se nemýlil. Kluci i nadále bojovali a snažili se do posledních minut o vyrovnání, které nám již nebylo souzeno.

Pochvala pro kluky za dobře odvedený zápas i za celou podzimní část sezóny.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 12.11.2022 | Zdroj fotky: )