FK Pardubice U-14

FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14 4 : 0 (3 : 0) FK Pardubice U-14 FK Mladá Boleslav

Česká liga žáků U14 2022/2023 | 5. kolo | 12.10.2022 | UMT Ohrazenice

Doma s vítězstvím

V odloženém utkání jsme na domácím hřišti přivítali ve středu tým z Mladé Boleslavi.

FK Pardubice - FK Mladá Boleslav 4:0  (3:0)

Branky: 22´ Bachratý (Fikejz), 27´ Nešetřil (Machač), 38´ Nešetřil (Machač), 41´ Bachartý

Sestava:

Skokan - Machač (65´ Firszt), Kožíšek, Koblížek, Rychtařík (40´ Flaška) - Hoffman, Schwarzkopf, Fajt - Fikejz (40´ Janovský), Bachratý, Nešetřil

Komentář:

První poločas patřil nám, kdy jsme po většinu času drželi míč. Z naší snahy a po využití tří příležitostí jsme šli do kabin s třígolovým náskokem. Již v první minutě druhého poločasu se nám po presinku podařilo vstřelit čtvrtý gól. To bohužel bylo z naší strany vše. Soupeř se začal lépe pohybovat, napadat naši rozehrávku a získávat míče na naší polovině. Nám chyběl větší nápad a kreativita v řešení fotbalových situací. Často jsme si pomohli pouze nákopem a fotbalovosti jsme moc nepředvedli. I přes to jsme soupeři nedovolili vstřelit ani jednu branku do naší sítě. Soupeře chválíme za jeho hru v druhém poločase a naše kluky za dobře zvládnutý první poločas.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 12.10.2022 | Zdroj fotky: )