FK Teplice FK Pardubice U-15 4 : 4 (2 : 2) FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15

Česká liga žáků U15 2022/2023 | 6. kolo | 25.09.2022 | hřiště Ledvice

FK Teplice : FK Pardubice 4:4 (2:2)

Sestava: Pražák D. - Štefl, Tupec, Pražák T., Beránek - Jeřáb, Forster, Holčapek - Skala, Tomášek, Vrančík

Střídali: Novotný Svoboda, Hloušek, Čvančar, Šic, Smrčka

Střelci: Tomášek, Forster, Novotný, Jeřáb

V nedělním odpoledni jsme zajížděli na půdu Teplic. Od začátku zápasu se hrál svižný kombinační fotbal se spoustou aktivity na obou stranách. Soupeř velice dobře kombinoval od brankáře, tlačil se do útoku, velice dobře presoval a byl důrazný v osobních soubojích. To nám dělalo problémy, naše rozehrávka byla pomalá, nepřesná, hra zbytečně složitá, v útoku jsme zbytečně ztráceli míče a tím se soupeř dostával do hry. Dobrý vstup do utkání soupeř potvrdil vedením 2:0 ve 20 minutě. Poté jsme se zformovali, zrychlili hru, zjednodušili kombinaci a začali držet míč na svých kopačkách. Do konce poločasu nám vyšli dvě krásné akce a do kabin se šlo remízově.

Druhý poločas byl v naší režii. Navázali jsme na konec poločasu - byli aktivní, zlepšili práci s míčem, více se propojovali a spolupracovali, byli nebezpečný, vyhrávali osobní souboje a šli do zaslouženého vedení 2:3. Přišli další šance, další hezké akce, které jsme neproměnili. Soupeři se podařilo vyrovnat z rohového kopu na 3:3. To nás nakoplo a ještě jsme přidali, ale bohužel další chybička a soupeř šel do vedení 4:3. Naštěstí jsme nesložili zbraně a dokázali zaslouženě srovnat na konečných 4:4.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 26.09.2022 | Zdroj fotky: )