FK Pardubice U-14

FC Hradec Králové FK Pardubice U-14 2 : 3 (2 : 3) FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14

Česká liga žáků U14 2022/2023 | 4. kolo | 10.09.2022 | areál Háječek

Vítězné derby

V sobotu jsme se utkali s týmem Hradce Králové.

FC Hradec Králové - FK Pardubice  2:3  (2:3)

Branky: 19´ soupeř, 24´ Fajt (Schwarzkopf), 30´ Bachratý (Fajt), 34´ Bachratý (Sukdolák), 40´ soupeř

Sestava:

Melichar - Firszt (40´ Machač), Koblížek, Dostál, Rychtařík - Hoffman (40´ Kožíšek), Schwarzkopf (40´Janovský), Fajt - Fikejz (40´ Nešetřil), Bachratý (65´ Flaška), Sukdolák

Komentář:

Začátek poločasu byl z obou stran opatrný. Po úvodním oťukávání byl domácí tým aktivnější, nám chyběl větší pohyb a rychlejší práce s míčem. Soupeř otevřel skóre po rohovém kopu a našem zaváhání. Od tohoto gólu jsme přidali na pohybu a rychlosti. Odměnou nám byly tři branky v soupeřově síti. Bohužel v poslední minutě jsme inkasovali po naší nepozornosti v obraně a tím soupeře povzbudili do druhého poločasu. Druhý poločas soupeř převzal iniciativu a byl pro nás nebezpečný zejména z rychlých protiútoků. Vytvořil si i několik šancí k vyrovnání, ale při nás v některých okamžicích stálo i štěstí a tak již branku nevstřelil. Nám se druhý poločas již tolik nepovedl, ale vezeme si z derby vítězství.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 11.09.2022 | Zdroj fotky: )