FK Pardubice ženy

AC Sparta Praha B FK Pardubice ženy 2 : 2 (0 : 0) FK Pardubice ženy FK Pardubice ženy

2. liga žen 2022/2023 | 9. kolo | 29.10.2022 | TCM Praha - Strahov

Strahovská remíza našich žen

Proti domácím hráčkám Sparty Praha B podaly naše ženy výborný výkon a remíza je pro nás v tomto případě spíše ztráta dvou bodů než zisk jednoho bodu z venku...

9. kolo 2. ligy žen, 29. 10. 2022, hř. Praha - Strahov, UMT

AC Sparta Praha fotbal "B" - FK PARDUBICE 2:2 (0:0)
Branky: 58. Lindáková, 89. Tomanová - 49. Ninczová, 67. Kupková

Sestava: Krejčí - Matějková, Kupková, Holcová, Němcová (62. Kružíková) - Neradová, Solničková (75. Urbancová), Novotná - Hýlová, Ninczová (81. Mikulecká), Fialová

Bez karet.

Rozhodčí: Štěpánková, Hrušková, Plátková

Delegát: Navrátilová

Kamil Kozák (trenér FK Pardubice): Na zápas prvního s druhým jsme se moc těšili, neboť Sparťanky (narozdíl od některých jiných družstev v soutěži) se za všech okolností snaží "hrát fotbal" a neuchylují se pouze k nákopům a rychlým brejkům. Navíc jsme Spartě měli co oplácet, neboť ve druhém kole jsme jim doma vysoko podlehli a o motivaci tak nebyla nouze.

Celý zápas měl vysoké tempo, byl plný hezkých fotbalových momentů a určitě se jednalo o vyvrcholení podzimní části 2. ligy žen. Více ze hry a také více šancí si vytvořily v utkání naše hráčky, ale bohužel nás několikrát zklamala koncovka, nebo nás vychytala domácí golmanka. Z konečné remízy jsme velmi zklamaní, ale z našeho výkonu jsme naopak nadšení. Kromě přesnějšího zakončení a několika málo chyb v obranné fázi nemáme našim hráčkám co vytknout a všechny za předvedený výkon na Strahově chválíme.

V posledním podzimním kole přivítáme doma v neděli Líšeň. Brňanky mají v posledním měsíci velmi dobrou formu, stoupají tabulkou a aktuálně mají stejný počet bodů jako my a Sparťanky. Bez nadsázky se dá tedy říci, že se v neděli hraje o to, kdo přezimuje v čele. Pevně věříme, že to budou Pardubice !!!

(Autor: FK Pardubice | Datum: 03.11.2022 | Zdroj fotky: Ladislav Pilař )