FK Pardubice ženy

FK Pardubice ženy FK Pardubice ženy 4 : 0 (2 : 0) FK Pardubice ženy SK Sigma Olomouc

2. liga žen 2022/2023 | 7. kolo | 16.10.2022 | stadion Dolíček, Pardubice

Se Sigmou si naše ženy snadno poradily

Špatné řešení finální fáze a trocha smůly nás připravily o mnohem větší rozdíl ve skóre.

7. kolo 2. ligy žen, 16. 10. 2022, hř. Pardubice - Dolíček

FK PARDUBICE - SK OLOMOUC SIGMA MŽ 4:0 (2:0)
Branky: 11., 17. Ninczová, 51. Fialová, 76. Novotná

Sestava: Krejčí (75. Mikulecká) - Matějková, Kupková, Holcová, Němcová - Neradová (75. Macháčková), Solničková, Novotná, Hýlová (68. Minářová) - Ninczová (68. Kružíková), Fialová (68. Urbancová)

ŽK 0:1
Rozhodčí: Kánská, Soukupová, Plátková

Kamil Kozák (trenér FK Pardubice): Zápasem s Olomoucí jsme zakončili první polovinu základní části, která má 14 kol (následovat bude nadstavba - 6 kol). S bilancí pěti výher a dvou porážek jsme zatím na druhém místě tabulky o 3 body za béčkem pražské Sparty, ale stejně jako my, tedy 15 bodů, má i Hradec Králové a Brno Líšeň. Čelo tabulky je tedy velmi vyrovnané, a proto jsou všechna utkání velmi důležitá, jak z hlediska bodů, tak i skóre. Proto nás velmi mrzí 3x nastřelená konstrukce olomoucké branky, neproměněný pokutový kop, i několik dalších zahozených tutovek. Rozdíl ve skóre měl být mnohem vyšší...
V dalším domácím utkání nás v neděli od 14:30 čekají na Dolíčku hráčky FC Praha. Nečeká nás nic lehkého, neboť soupeřky mají kvalitní kádr a budou nám chtít oplatit domácí porážku ze začátku soutěže. My se však na zápas dobře připravíme a budeme chtít naše fanoušky opět potěšit pěknou kombinační hrou a další domácí výhrou. Přijďte holky v neděli podpořit !!! Děkujeme.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 20.10.2022 | Zdroj fotky: Radek Klier )