FK Pardubice ženy

FK Pardubice ženy FK Pardubice ženy 0 : 5 (0 : 2) FK Pardubice ženy AC Sparta Praha B

2. liga žen 2022/2023 | 2. kolo | 11.09.2022 | stadion Dolíček, Pardubice

Krutá domácí prohra žen s béčkem Sparty

Ve druhém kole 2. ligy utrpěly na Dolíčku naše ženy debakl s favorizovanou Spartou Praha "B". Bohužel konečný výsledek vůbec neodpovídá dění na hřišti, kde se odehrával poměrně vyrovnaný zápas.

2. kolo 2. ligy žen, 11. 9. 2022, hř. Pardubice - Dolíček

FK PARDUBICE - AC Sparta Praha fotbal "B" 0:5 (0:2)
Branky: 13., 18. Skrčená, 47. Lindáková, 59. Machová, 87. Paulenová

Sestava: Mikulecká - Hýlová, Kupková (70. Friedrichová), Němcová, Holcová (46. Kružíková) - Neradová (70. Betáková), Solničková (81. Mandelíková), Novotná (70. Krejčí) - Minářová, Ninczová, Fialová

ŽK 3:0
Rozhodčí: Hrušková, Chlastáková, Strnadová

Kamil Kozák (trenér FK Pardubice): S konečným výsledkem nemůžeme být vůbec spokojeni. Do zápasu jsme šli s cílem porvat se doma se Spartou o body, být aktivní, vstřelit nějakou branku a vzadu se vyvarovat větších chyb. Aktivita našim hráčkám nechyběla, to ostatní již bohužel ano. Sparta sice působila fotbalovějším dojmem, ale na hřišti se odehrával poměrně vyrovnaný zápas. Střelecká aktivita byla dokonce na naší straně, ale když se nám nepovedlo za celých 90 minut ani jednou překonat hostující golmanku (1x břevno, 2x sama před brankou, několikrát střela těsně vedle brankové konstrukce...) a k tomu se přidalo několik hrubých chyb v naší defenzivě, které hostující hráčky ihned potrestaly, tak výsledkem toho všeho je krutá porážka a velká facka našim ambicím poprat se o čelní postavení v tabulce...
Musíme se z našich chyb poučit a soustředit se na další těžký zápas, který nás čeká v neděli v Brně. Doufáme, že se nebudeme domů vracet s prázdnou.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 15.09.2022 | Zdroj fotky: Martin Plíšek )