FK Pardubice U-14

FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14 6 : 1 (5 : 0) FK Pardubice U-14 Dynamo České Budějovice

Česká liga žáků U14 2022/2023 | 3. kolo | 03.09.2022 | hřiště Opatovice n/L.

Vítězství s týmem z Českých Budějovic

V Opatovicích nad Labem jsme sehráli naše první mistrovské utkání na domácí půdě.

FK Pardubice - Dynamo České Budějovice  6:1  (5:0)

Branky: 5´ Fikejz (Dostál), 7´ Sukdolák (Fikejz), 8´ Sukdolák (Dostál), 24´ Koblížek, 33´ Schwarzkopf (Sukdolák), 42´ Nešetřil (Dostál), 62´ soupeř

Sestava:

Melichar - Machač, Koblížek, Dostál, Rychtařík (40´ Firszt) - Hoffman, Schwarzkopf (50´Janovský), Fajt - Fikejz (40´ Nešetřil), Bachratý (40´ Koblížek), Sukdolák

Komentář:

Vstup do utkání jsme měli perfektní. Již v osmé minutě jsme vedli o tři branky, kluci se velmi dobře pohybovali a v úvodním tlaku jsme proměnili i naše šance. Až do konce prvního poločasu byla naše hra nápaditá, rychlá a kombinační. Do poločasu jsme ještě po dvou střelách ze střední vzdálenosti přidali další dvě branky. I úvod druhého poločasu jsme měli dobrý, přidali jsme i šestou branku, ale potom se naše hra přenesla do soubojů, nepřesností a v kombinaci s menším pohybem jsme již nebyli dominantní. Toho soupeř využil a začal nás tlačit. Vytvořil si i několik příležitostí ke skórování, ale vstřelil pouze jednu branku.