FK Pardubice U-14

SK Slavia Praha FK Pardubice U-14 0 : 3 (0 : 1) FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14

Česká liga žáků U14 2022/2023 | 2. kolo | 28.08.2022 | hřiště Praha - Eden

Zasloužené vítězství se Slávií Praha

V Edene jsme sehráli velmi vydařené utkání s kvalitním týmem Slavie Praha.

SK Slavia Praha - FK Pardubice  0:3  (0:1)

Branky: 13´ Sukdolák (Fikejz), 63´ vlastní gól, 64´ Sukdolák (Nešetřil)

Sestava:

Skokan - Machač (60´ Firszt), Koblížek, Dostál, Rychtařík - Hoffman, Janovský (50´ Schwarzkopf), Fajt - Fikejz (60´ Nešetřil), Bachratý (70´ Melichar), Sukdolák

Komentář:

V tomto utkání jsme navázali na druhý poločas ze Sparty. Kluci zatlačili soupeře na jeho polovinu a po celý první poločas se hra většinou odehrávala na jeho polovině. Vypracovali jsme si opět několik brankových příležitostí, které nebyly využity. V 13 minutě se nám povedla velmi pohledná akce a již konečně s přesným zakončením 1:0. Druhý poločas se hrál i nadále velmi kvalitní fotbal, kdy nás Slavie na chvíli zatlačila, ale kluci byli koncentrovaní a nedovolili soupeři vstřelit vyrovnávací branku. Naopak po křídelní akci a gólové přihrávce do pokutového území si soupeř vstřelil vlastní gól 2:0. O minutu později, opět po pěkné akci, jsme přidali i třetí gól 3:0. Tím bylo o výsledku rozhodnuto. Ještě do konce zápasu jsme měli my i soupeř šance ke skórování, ale další branky již nepadly.

Velká pochvala za velmi kvalitní výkon, který kluci předvedli.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 29.08.2022 | Zdroj fotky: )