FK Pardubice U-15

FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15 1 : 5 (0 : 0) FK Pardubice U-15 Dynamo České Budějovice

Česká liga žáků U15 2022/2023 | 3. kolo | 03.09.2022 | hřiště Opatovice n/L.

Skvělý poločas na body nestačil

FK Pardubice : SK Dynamo České Budějovice 1:4 (1:0)

FK Pardubice - SK Dynamo České Budějovice 1:4 (1:0)

Sestava: Paar - Procházka, Pražák, Tupec, Skala - Forster, Beránek, Smrčka - Novotný, Jeřáb, Vrančík

Střídali: Brychnáč, Šic, Hloušek, Tomášek, Holčapek

Střelec: Forster

V prvním domácím zápase jsme přivítali v krásném areálu v Opatovicích nad Labem tým Budějovic. Od první minuty jsme hýřili aktivitou, soupeře jsme napadali a získávali míče, dařila se nám kombinace a přechod na útočnou polovinu. Za snahu jsme byli hned na začátku odměněni vedoucí gólem. Dál jsme pokračovali v nasazeném trendu a získávali odražené míče při dlouhých nákopech soupeře. Bohužel pouze po vápno soupeře, kde jsme se nedokázali prosadit či jsme v předfinální fázi zbrklostí míč ztratili. Soupeř se pomalu dostával do zápasu a posledních pár minut ukázal sílu, kdy nás nespustil ze své poloviny, zahrával hodně nebezpečné standartni situace či se tlačil do vápna, ale naše obrana vydržela.

Bohužel nás to neprobudilo a hned na začátku druhého poločasu soupeř po křídelní akci srovnal a za chvilku šel do vedení. To byl pro nás šok a živá voda pro soupeře, který najednou byl všude. Nám se nedařilo dostat se na soupeřovu polovinu, udržet míč či něco kloudného vytvořit. Soupeř naopak byl nebezepečný ze všeho, všemu vycházelo a tak do konce zápasu přidal ještě dvě branky.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 05.09.2022 | Zdroj fotky: )