FK Pardubice U-16

SK Kladno FK Pardubice U-16 2 : 3 (0 : 3) FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16

Česká liga dorostu U16 2022/2023 | 11. kolo | 16.10.2022 | hřiště Františka Kloze

Z Kladna odjíždíme se třemi body a velmi dobrým výkonem v 1.poločase.

V neděli naše šestnáctka zajížděla na půdu Kladna. Po skvělém prvním dějství si nakonec odváží cennou výhru 2:3.

SK Kladno - FK Pardubice 2:3 (0:3)

Branky: 48. Klein, 83. Tareš (vl.) 16. a 35. Nesládek, 27. Tareš

ŽK: Procházka, Kejzlar - Hudák, Tareš, Harvey

RozhodčíKarrmann- Suchánek, Králíček

Sestava FK Pardubice: Hudák - Tareš, Skokan, Vencl, Zelinger (84. Máca) - Čáslavka (33.Kučera), Zima, Koblížek - Harvey (46.Urban), Nesládek (81.Veselý), Nedvěd

Hodnocení trenéra Ovčačíka:

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, což se projevilo i na celkovém výsledku 1.poločasu. Na hřišti jsme působili velmi sebevědomě, z čehož pramenila velká aktivita ve všech prostorách hřiště. Soupeře jsme tak převáznou většinu času zamčeli na jeho vlastní polovině, kde jsme si vytvořili spoustu šancí a vstřelili 3 branky. Ve 2.poločase jsme však na svoji hru bohužel nenavázali. Na jeho začátku jsme inkasovali gól na 1:3, po kterém se jsme v hlavách zbytečně začali strachovat o výsledek. Kluci si dnes sáhli na dno fyzických sil, kdy ukázali obrovský morál, čehož si cením nejvíce.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 17.10.2022 | Zdroj fotky: )