FK Pardubice U-16

FK Meteor Praha FK Pardubice U-16 3 : 3 (2 : 1) FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16

Česká liga dorostu U16 2022/2023 | 18. kolo | 14.09.2022 | hřiště Bedřichovská

Bláznivá remíza s Meteorem Praha

Ve vloženém středečním utkání jsme přivítali Meteor Praha. Obě mužstva měla velmi blízko k vítězství, avšak nakonec se ze tří bodů neradoval ani jeden tým, když se v bláznivém utkání zrodila remíza 3:3.

FK Meteor Praha VIII - FK Pardubice 3:3 (2:1)

Branky:  10. Joska, 14. Votava, 86. Antič – 20. Kučera, 68. Dostál, 81. Nesládek

Sestava FK Pardubice: Hudák - Dostál, Skokan, Kučera, Zelinger - Čáslavka, Pešek, Zima (15.Vrážel) (65. Tareš) - Urban (56. Zelený) Nedvěd (65 .Nesládek), Nekvinda (56. Kosek)

Hodnocení trenéra Ovčačíka:

Věděli jsme, že nás čeká fyzicky velmi náročné utkání s kvalitním soupeřem, což se hned od začátku potvrdilo. Po dvou nepohlídaných situacích jsme ve 14. minutě prohrávali o dvě branky. Nám se záhy podařilo snížit po soupeřově chybě a rychlé reakci Kučery na 2:1, což nám dodalo trochu entuziasmu a hra se více vyrovnala. Na začátku druhého poločasu jsme přežili velkou šanci soupeře, po které trefil břevno a my jsme se tak stále drželi na dostřel jediné branky. Tato manko jsme smazali v 68. minutě, kdy se nejrychleji zorientoval v situaci po odraženém míči Dostál a střelou na zadní tyč srovnal na 2:2. V tuto chvíli jsme měli jasně herně navrch a soupeře dostali pod tlak. Herní převahu jsme využili k otočení skóre, kdy se po ekvilibristickém zakončení prosadil Nesládek. Skvělé otočení skóre se nám bohužel nepodařilo udržet, kdy soupeř po naší chybě v defenzívě vyrovnal. V nastaveném čase jsme ještě přežili obrovskou šanci domácích, nicméně skóre už se nezměnilo.  V konečném kontextu je remíza z mého pohledu spravedlivá a v žádném případě ztrátou. Meteor předvedl velmi dobrý výkon a ukázal, že z tohoto prostředí se body jen tak vozit nebudou.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 16.09.2022 | Zdroj fotky: )