FK Pardubice U-16

FC MAS Táborsko FK Pardubice U-16 1 : 2 (0 : 2) FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16

Česká liga dorostu U16 2022/2023 | 16. kolo | 17.08.2022 | hřiště Soukeník

U16 zvítězila na půdě Táborska

Utkání v tropických podmínkách na hranicí svých možností. I tak by se dal charakterizovat duel mezi Táborskem a naši Pardubickou šestnáctkou. Zejména i díky skvěle odehrané první půli si tak odvážíme z hezkého prostředí domácích 3 body.

FC Táborsko - FK Pardubice 1:2 (0:2)

Branky: 72. Skokan (vlastní) - 21. Nedvěd, 32. Kučera, ŽK: Zelinger, Pešek, Skokan

Sestava FK Pardubice: Hnát - Dostál, Skokan, Kučera, Zelinger - Čáslavka, Zima (76. Kosek), Vrážel (46.Pešek) - Vašek (58.Tareš), Nedvěd, Nekvinda (58.Urban)

Hodnocení trenéra Ovčačíka:

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, kdy naše hra byla velmi dobře vyvážená. Plynulou kombinací jsme se dostávali přes obranné řady soupeře a vytvářeli si zajímavé možnosti ke vstřelení branky. Naší hru zdobila odvaha a snaha o konstruktivní řešení ve všech prostorách hřiště, za což jsme byli odměněni zaslouženým poločasovým vedením 2:0. Ve druhém poločase jsme na tento výkon bohužel nenavázali, a soupeře jsme tak svoji netrpělivostí a nepřesností v útočné fázi pustili zbytečně do zápasu. Domácím se tak v 72.minutě podařilo po naší vlastní brance snížit na 1:2, čímž se z klidného utkání stal boj do poslední vteřiny. V úmorném vedru se nakonec naší defenzivě na hranici morálu podařilo odolat soupeřově závěrečnému tlaku a z Táborska si tak odvážíme cenné 3 body.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 18.08.2022 | Zdroj fotky: )