FK Pardubice U-18

FK Meteor Praha FK Pardubice U-18 1 : 4 (0 : 3) FK Pardubice U-18 FK Pardubice U-18

Česká liga dorostu U18 2022/2023 | 18. kolo | 14.09.2022 | hřiště Bedřichovská

Přesvědčivá výhra U18 na Meteoru

Ve vloženém středečním kole jsme po přesvědčivém výkonu jasně zvítězili na Meteoru Praha.

METEOR PRAHA - FK PARDUBICE U18 1:4 (0:3)

branky: 52. domácí - 4. a 30. Hoffman, 21. a 78. Šebek

sestava: Šimon - Procházka, Divíšek, Rolenec, Kuja - Kameník, Záruba, Flaška (55. Macák) - Kraj (70. Máca), Hoffman (70. Borůvka), Kožený (20. Šebek)

Utkání hrané na umělé trávě za deštivého počasí jsme zvládli velmi dobře. Vydařil se nám první poločas, kdy jsme po pěkných akcích vstřelili tři branky. Domácí sice na začátku druhé půle snížili ze  standardní situace, ale jinak naše obrana pracovala spolehlivě a žádnou další možnost ke skórování jsme Meteoru nepovolili. Naopak jsme odpověděli další vstřelenou brankou a další možnosti jsme ještě neproměnili. Utkání jsme s přehledem dovedli do vítězného konce. Kluky chválíme za výborně odehraný zápas.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 17.09.2022 | Zdroj fotky: FK Pardubice )