SK Sparta Kolín FK Pardubice B 1 : 0 (1 : 0) FK Pardubice B FK Pardubice B

Česká fotbalová liga sk. B 2022/2023 | 14. kolo | 05.11.2022 | stadion Kolín

Další prohra rezervy se zrodila v Kolíně

V sobotním dopoledni zajížděla pardubická rezerva do Kolína. S předním celkem soutěže sehrála vyrovnané utkání, které rozhodla branka domácích z úvodu zápasu. Naopak trápení pardubických hráčů v koncovce pokračovalo i v tomto zápase.

14. kolo ČFL sk. B

SK Sparta Kolín - FK Pardubice B 1:0 (1:0)

Rozhodující moment zápasu přišel již v 10. minutě, kdy po ztrátě míče Červenky před vápnem Kolína, domácí podnikli rychlou akci po pravé straně a následný centr přetavil střelou z první do šibenice Sodoma - 1:0. Následný boj na těžkém terénu již další branku, když zejména ve druhé půli měli hosté několik příležitostí minimálně k vyrovnání, ale sedmnáctiletého gólmana Fejfara se jim překonat nepodařilo...

Fakta - branka: 10. Sodoma. ŽK: 5:3. Rozhodčí: Havel z České Lípy (Šťastný, Zoufalý). Delegát: Šedivý z HK. Diváků: 170.

Sestava FK PCE B: Šmíd - Halász, Svoboda, Hanč, Kurka - Dostál, Štichauer (65. Hrnčíř) - Nana, Šimek, Lima (65. Chvěja) - Červenka (72. Miláček).

Pavel Němeček, trenér Pardubic B: " Opět jsme sehráli další utkání, kde jsme ztratili minimálně bod. Pro náš mladý tým je to určitě škoda, protože každý bod nám zvedá sebevědomí. V úvodu jsme mohli jít do vedení a místo toho soupeři darujeme branku, kdy špatně řešíme protiútok soupeře. Ve druhém poločase pak soupeře mačkáme, ale opravdu pořádnou šanci si vytvoříme až v samotném závěru. Více se musíme tlačit do pokutového území a častěji ohrozit branku soupeře. "

Za týden v sobotu 12.11. od 13 hodin čeká rezervu poslední podzimní utkání a to derby se Živanicemi.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 05.11.2022 | Zdroj fotky: redakce FK )