FK Pardubice U-19

FK Pardubice U-19 FK Pardubice U-19 1 : 5 (0 : 0) FK Pardubice U-19 SK Sigma Olomouc

Přátelská utkání U-19 2022/2023 | přátelské utkání | 16.07.2022 | hřiště Ústí nad Orlicí

Dorost U19 na úvod přípravy vysoko prohrál

Na konci úvodního týdne, který pardubická devatenáctka strávila na soustředění v Ústí nad Orlicí, odehrála první přátelské utkání se Sigmou Olomouc. Zápas se Pardubákům bohužel nevydařil.

FK Pardubice - SK Sigma Olomouc 1:5 (1:1)

Branka: Brož

Sestava: Šimůnek (46. Kumprecht) - Svatoš (46. Kraj), Svoboda (63. Metelka), Rolenec, Metelka (46. Kuja) - Flaška (63. Jeník), Halda (46. Míšek), Machů (46. Jeník, 63. Machů) - Brož (63. Pandula), Brychnáč (46. Hoffman), Pandula (46. Brdička).

Hodnocení trenéra Duroně:

Zápas, ve kterém obdržíte pět branek, se nikdy nehodnotí snadno. Úvod zápasu měla jednoznačně lepší Sigma, což jsme ale čekali, protože už měli jeden zápas odehraný, takže působili kompaktněji. Po úvodních patnácti minutách, kdy se kluci trošku uklidnili a najeli na rytmus zápasu se hra realitvně vyrovnala a i přes řadu chyb lze říct, že první poločas nabídl slušné množství dobrých pasáží i z naší strany.

Druhý poločas byl ale jednoznačně v režii soupeře, který nám hned v úvodu druhé půle nasázel dva góly, což další děj výrazně ovlivnilo. Sigma pak byla dominantní a přehrála nás prakticky ve všech aspektech hry.

Zápas nám nabídl velké množství podnětů, ze kterých můžeme čerpat do dalšího průběhu přípravy. Nyní potřebujeme zachovat klid a dál trpělivě pracovat. Kluci v úvodním týdnu najeli na velmi profesionální přístup, za což bych je rád ocenil, takže věřím, že do dalšího zápasu půjdeme zase o kus lepší a připravenější.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 18.07.2022 | Zdroj fotky: )