FK Pardubice U-16

FK Mladá Boleslav B FK Pardubice U-16 2 : 0 (1 : 0) FK Pardubice U-16 FK Pardubice U-16

Česká liga dorostu U16 2022/2023 | 1. kolo | 07.08.2022 | hř. Akademie

U16 na úvod soutěže nestačila na Mladou Boleslav

Na výsledkově podařenou letní přípravu náš tým bohužel v prvním mistrovském utkání nenavázal, a tak si i přes zlepšený výkon ve 2.poločase odváží porážku o dvě branky.

Mladá Boleslav - FK Pardubice 2:0 (1:0)

Branky:

38. Kuhnel 1:0

88. Honc 2:0

Sestava

Hnát - Tareš (56. Urban) Skokan, Fejt (61. Kučera), Kosek (66. Nesládek) - Čáslavka, Zima, Vašek (56. Vrážel) - Dostál, Nekvinda (56. Nedvěd), Zelinger

Hodnocení trenéra Ovčačíka:

Hned od prvního hvizdu bylo znát, jak těžké utkání nás v Mladé Boleslavi čeká. Soupeř na nás nastoupil s velmi důrazným herním stylem, který nám dělal ze začátku velké problémy. Naše hra postrála lehkost, rychlost a součinnost, což zapříčinilo spoustu ztrát, z kterých soupeř chodil do brejkových situací. V momentě, kdy jsme se dostali do slibně rozvíjející se příležitosti, akci jsme buď nevyřešili dobře, nebo si soupeř pomohl tvrdým faulem, což našim hráčům bohužel zamotávalo hlavu v soustředěnosti se na fotbal. Po několika varováních na konci poločasu soupeř udeřil, a tak se šlo do kabin za stavu 1:0 pro domácí. V 2.poločase se hra více otevřela, kdy soupeř ještě více spoléhal na rychlé brejkové situace. Prevážnou většinu hry jsme to tak byli my, kdo musel tvořit a hledat okénka v tvrdé obraně soupeře. Výsledkem naši hry bylo výrazné zlepšení a spousta gólových šancí, které jsme však i vzhledem k skvělému výkonu soupeřova brankáře dnes nedokázali využít. Na konci utkání své vítězství soupeř stvrdil druhou brankou ze standartní situace, a tak jsme bohužel na body nedosáhli. Pro nás je to však velmi cenná zkušenost do budoucna. Podobným způsobem se může prezentovat více týmu a je tak pouze na nás, abychom byli příště lépe připraveni.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 07.08.2022 | Zdroj fotky: )