FK Pardubice U-12

FK Mladá Boleslav FK Pardubice U-12 4 : 6 (1 : 5) FK Pardubice U-12 FK Pardubice U-12

Česká liga žáků U12 2021/2022 | 15. kolo | 27.04.2022 | hřiště Astonka

Vítězství v Mladé Boleslavi

V náročném utkání jsme dokázali zvítězit v Mladé Boleslavi.

FK Mladá Boleslav - FK Pardubice 4:6 (1:1, 0:4, 3:1)

Branky: 2x Mrázek Milan, 2x Svoboda Adam, Kaválek Jakub, Houdek Steve

Sestava: Frinta Tomáš, Lisý Sebastián, Bartoška Tom, Šifra Šimon, Horák Jan, Houdek Steve, Valenta Filip, Lugmayer Matěj,

Hodnocení utkání:

Ve středu nás čekal jeden z nejsilnějších soupeřů naší soutěže, což se ukázalo hned v úvodu utkání. Domácí byli velmi namotivovaní a prvních patnáct minut byli jasně lepším týmem, vše nám dlouho trvalo, nebyli jsme dostatečně odvážní směrem dopředu a ani klidní na míči. Zhruba v polovině první části se karta začala obracet, ovládli jsme střed hřiště a i my si začali vytvářet nebezpečné situace na útočící polovině. Na konci první periody se nám zaslouženě povedlo srovnat výsledek. Druhá třetina byla, po mírné změně v naší hře, zcela v naší režii a mohli jsme přidat i více branek než ty čtyři, které se nám podařilo vstřelit. Byli jsme velmi aktivní, silní na míči a zodpovědní směrem do obrany. V závěrečné části jsme navázali na náš výkon z té druhé a byli jsme herně lepší, zvýšili na 6:1 a nic nenasvědčovalo tomu, že by se ještě měl výsledek zdramatizovat. V polovině třetí třetiny jsme však během minuty dostali dva slepené góly po individuálních chybách a soupeři logicky narostla křídla. Nakonec se nám výsledek podařilo uhájit, nicméně posledních patnáct minut bylo z naší strany zbytečně nervózních, přestali jsme si věřit na míči a zbytečně tak zápas zdramatizovali. Celkově ale kluky chválíme, dvě třetiny zápasu jsme hráli tak jak bychom si představovali. Příště bychom si ale přáli celých devadesát.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 28.04.2022 | Zdroj fotky: )