FK Pardubice U-18

FK Pardubice U-18 FK Pardubice U-18 4 : 0 (2 : 0) FK Pardubice U-18 FK Ústí nad Labem

Česká liga dorostu U18 2021/2022 | 21. kolo | 17.04.2022 | stadion Ohrazenice

Přesvědčivá výhra U18 nad Ústím

Dorostenecká U18 pokračuje ve výborných jarních výkonech a po dalším čtyřbrankovém představení s Ústím slaví čtvrtou výhru v řadě.

FK PARDUBICE U18 - FK ÚSTÍ NAD LABEM 4:0 (2:0)

branky: 1., 50. Laky, 24. Hoffman, 69. Kraj

sestava: Kumprecht - Kirchner, Svoboda (65. Besperát), Rolenec, Metelka (75. Kubín) - Jeník, Míšek, Halda - Kraj (Záruba), Hoffman (65. Nerad), Laky

Díky zraněním a nemocem jsme opět museli trochu pozměnit sestavu. V tomto případě omladit, protože do utkání zasáhlo sedm hráčů patřících věkem ještě do kategorie mladšího dorostu. Kluci, kteří za nás nechodí pravidelně, se s tím ale skvěle poprali a zapadli v pohodě do týmu. Měli jsme bleskový gólový start do zápasu, již v první minutě propadl centr Matyáše Lakyho do branky. Herní převahu v první půli pak zúročil ještě Filip Hoffman, který pěkně přehodil gólmana a vstřelil druhou branku. V aktivní hře dopředu podpořenou zodpovědností v obranné fázi jsme pokračovali i ve druhé půli. Opět se nám vydařil začátek druhé půle a Matyáš laky po pěkné individuální akci vstřelil uklidňující třetí branku. Zápas jsme kontrolovali a nepřipustili jsme žádné drama. Lukáš Kraj pak po další pěkné akci vstřelil čtvrtou branku a v závěru jsme ještě neproměnili penaltu. Kluky chválíme za další skvěle odehraný zápas proti výškově a fyzicky vyspělému soupeři. Pokusíme se co nejdéle udržet na vlně dobrých výkonů, kdy z týmu je cítit síla, velká chuť do hry a touha vítězit.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 18.04.2022 | Zdroj fotky: FK Pardubice )