FK Pardubice U-14

FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14 4 : 1 (2 : 1) FK Pardubice U-14 FK Meteor Praha

Česká liga žáků U14 2021/2022 | 19. kolo | 30.04.2022 | stadion Ohrazenice

Hodnocení zápasu Meteor Praha

FK Pardubice : FK Meteor Praha 4:1 (2:1)

Sestava: Kosina - Novotný, Tupec, Procházka, Brychnáč - Holčapek, Hloušek, Tomášek - Čvančar, Jeřáb, Vašek

Střídali: Paar, Smrčka, Beránek

Střelci: Beránek, Hloušek, Tomášek, Čvančar

V domácím prostředí na hlavním hřišti jsme se potkali s týmem Meteoru Praha. Od začátku zápasu jsme drželi míč na svých kopačkách, měli jsme dobrý pohyb i vnímání prostoru a soupeře, ale pouze po vápno, kde jsme situace přehrávali či nezvolili dobré řešení. Takže spousta hezkých akcí či šanci zůstalo nevyužito. Soupeř hrozil z rychlých brejků, které byly velmi nebezpečné. Postupem času se nám podařilo zklidnit finální fázi a zvolit dobré zakončení a šli jsme do vedení, které soupeř ale z velmi pěkné akce korigoval na poločasových 2:1.

Druhý poločas jsme hru kontrolovali, měli jsme klid na míči a dobré přenášení těžiště. Bohužel postupně jsme začali držet déle míč a tím přibilo zbytečných soubojů a ztrát. Obrana v čele s brankářem, ale vše vyřešila. Poté jsme přidali další dvě branky a bylo rozhodnuto.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 02.05.2022 | Zdroj fotky: )