FK Pardubice U-14

FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14 2 : 2 (0 : 1) FK Pardubice U-14 FC Hradec Králové

Česká liga žáků U14 2021/2022 | 17. kolo | 15.04.2022 | hřiště Opatovice n/L.

Hodnocení zápasu FC Hradec Králové

FK Pardubice - FC Hradec Králové 2:2 (0:1)

Sestava: Kosina - Čvančar, Štefl, Koblížek, Smrčka - Forster, Hloušek, Holčapek - Novotný, Beránek, Fajt

Střídali: Paar, Tomášek, Procházka

Střelci: Čvančar, Tomášek

Zápas s Hradcem Králové jsme sehráli na krásném přírodním trávníku v Opatovicích nad Labem a od začátku zápasu to byl hezký fotbal - kombinační, technický, důrazný, ve velkém tempu a na obě brány. Soupeř velice dobře rozehrál situace a kombinoval v záloze, ale nám se dařilo v obraně a do ničeho jsme je nepouštěli. Naše akce končili ve středu hřiště při přechodu do útoku, kde jsme nedokázali útočníky doplnit či jsme udělali nějakou chybu. Poté se dlouho hrálo ve středu hřiště, kde obě mužstva velice dobře kombinovala. Bohužel soupeř poté potrestal jednu naší chybu a šel do vedení 0:1.

Druhý poločas se hra zjednodušila, přibilo více přímočarých akcí. Nám se podařilo po standartní situaci vyrovnat. Poté obě mužstva měla několik brejků, ale naše jsme nedotáhli do konce a tak soupeř udeřil. Když už to vypadalo na vítězství Hradce, tak jsme skvěle rozehráli poslední situaci a Honza Tomášek nádhernou střelou do šibenice vyrovnal na konečných 2:2.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 17.04.2022 | Zdroj fotky: )