FK Pardubice WU-18

FK Pardubice WU-18 FK Pardubice WU-18 0 : 5 (0 : 4) FK Pardubice WU-18 AC Sparta Praha

1. liga dorostenek - nadstavba 2021/2022 | 4. kolo | 30.04.2022 | stadion Dolíček

Dorostenky prohrály se Spartou Praha

Tři slepené góly před poločasovou přestávkou rozhodly o utkání dorostenek se Spartou Praha.

4. kolo 1.ligy dorostenek - nadstavba mistr, 30. 4. 2022 hř. Pardubice - Dolíček

FK PARDUBICE - AC Sparta Praha fotbal 0:5 (0:4)
Branky: 18. Matušková, 36., 42. Švíbková, 39. Jakubů, 89. Dvořáková

Bez karet.
Rozhodčí: Kánská, Rosůlek, Kobera

Sestava: Melounová (82. Vojáčková) - Urbancová (46. Krejčí), Friedrichová, Holcová, Minářová (62. Ptaszeková) - Vrabcová, Burešová (71. Vamberová), Kružíková (71. Lacinová) - Hlaváčová (82. Kozáková), Mikulecká, Ledvinková

Kamil Kozák (trenér FK Pardubice): Ve čtvrtém kole nadstavby boje o titul jsme přivítali na Dolíčku pražskou Spartu a chtěli alespoň částečně odčinit debakl 0:10 ze Strahova před Velikonocemi. I přesto, že to podle konečného výsledku 0:5 nevypadá, tak můžeme naše hráčky za výkon pochválit, herně to nebylo vůbec špatné. Utkání se rozhodlo během šesti minut před poločasem, kdy jsme inkasovali slepené 3 branky a o vítězkách bylo rozhodnuto. Sparta má 2 kola před koncem soutěže pětibodový náskok před druhou Slavií a jasně míří za titulem, ke kterému jí můžeme pogratulovat.
V předposledním kole přivítáme až v neděli 15. května doma pražskou Slavii, pokusíme se favoritky potrápit a předvést kvalitní výkon.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 04.05.2022 | Zdroj fotky: Martin Plíšek )