FK Pardubice ženy

FK Pardubice ženy FK Pardubice ženy 0 : 6 (0 : 2) FK Pardubice ženy FC Slovan Liberec

1. liga ženy - nadstavba 2021/2022 | 4. kolo | 01.05.2022 | stadion Pod Vinicí

Ženy ani v odvetě na Liberec nestačily

Přesto, že poločasový výsledek byl ještě hratelný, v 54. minutě jsme prohrávali už 0:5. Prvomájové utkání ženám nevyšlo a za týden musí být k vidění úplně jiný tým.

4. kolo 1. ligy žen - nadstavba sestup, 1. 5. 2022 hř. Stadion Pod Vinicí

FK PARDUBICE - FC SLOVAN LIBEREC 0:6 (0:2)
Branky: 28., 41., 52. Dinh Thanhová, 50. Kantarská, 54., 69. T.Černá

Sestava: Beránková - Kunáková (46. Ninczová), Kupková, Kochanová, Vejrová - Novotná (53. Ličmanová), Fialová, Solničková - Matějková, Hýlová (61. Kružíková), Hlouchová (68. Mikulecká)

Bez karet.
Rozhodčí: Kánská, Šafránková, Hrušková
Delegát: Slavíček

Ondřej Bačo (trenér FK Pardubice): Dnes je to jednoduché hodnocení. Vybrali jsme si slabší chvíli v sezóně. Takhle by rozhodně neměl vypadat tým hrající a bojující o záchranu. Soupeř nás předčil ve všech směrech a zaslouženě zvítězil.

Příští neděli nás čeká klíčové domácí utkání s Duklou, kde se bude rozhodovat o setrvání našeho týmu v nejvyšší soutěži. K tomuto zápasu musíme ovšem přistoupit úplně jinak.