FK Pardubice U-15

FK Pardubice U-15 FK Pardubice U-15 5 : 1 (2 : 0) FK Pardubice U-15 FK Meteor Praha

Česká liga žáků U15 2021/2022 | 19. kolo | 30.04.2022 | stadion Ohrazenice

Vítězství na domácí půdě

V sobotu jsme u nás v Ohrazenicích přivítali mužstvo Meteoru Praha.

FK Pardubice - FK Meteor Praha VIII  5:1 (2:0)

Branky: 12´ Nedvěd (Dostál), 35´ Zelinger, 43´ Zelinger (Nesládek), 43´ soupeř, 58´ Nedvěd (Nekvinda), 63´ Nekvinda (Nesládek)

Sestava:

Veselý - Nesládek (65´ Vašek), Bečička, Skokan, Kosek - Pešek, Förster (65´ Čáslavka), Nedvěd - Nekvinda (75´ Koblížek), Zelinger, Dostál

Komentář:

Od prvních minut jsme se snažili dominovat a kontrolovat hru. To se nám dařilo a do poločasu se nám podařilo dvakrát skórovat. I když jsme si vytvořili i více brankových příležitostí. V druhém poločase jsme přidali třetí branku, na kterou soupeř okamžitě reagoval a snížil. Kluci, ale byli trpělivý a přidali další dvě branky. Soupeř se snažil po celý zápas hrát kombinační fotbal a tak utkání bylo pohledné