FK Pardubice U-18

FK Pardubice U-18 FK Pardubice U-18 5 : 0 (1 : 0) FK Pardubice U-18 FK Admira Praha

Česká liga dorostu U18 2021/2022 | 19. kolo | 03.04.2022 | UMT Ohrazenice

U18 vítězně s Admirou

V důležitém utkání jsme vysoko porazili Admiru Praha.

FK PARDUBICE U18 - FK ADMIRA PRAHA 5:0 (1:0)

Branky: 5. a 72. Hoffman, 49. a 56. Laky, 82. Kirchner z pen.

Sestava FK PCE: Starý - Kirchner, Tecl, Svoboda (65. Jindra), Metelka - Jeník (46. Solnička), Míšek, Němec (70. Záruba) - Šmahel (65. Kraj), Hoffman (75. Nerad), Laky.

Utkání jsme připisovali velkou důležitost, chtěli jsme ho vítězně zvládnout, abychom se Admiře v tabulce vzdálili. Po zlepšeném výkonu ve druhém poločase byla mise splněna. Vstup do utkání se nám brankově povedl, Laky předložil před prázdnou bránu Hoffmanovi a vedli jsme. První půle byla bojem o každý metr hřiště a moc fotbalové krásy nepobrala. Hrálo se hlabně mezi vápny bez vyložených šancí. Utkání jsme zlomili nástupem do druhé půle. Po dvou vstřelených brankách Matyášem Lakym jsme se dostali na koně, kluci nabrali sebevědomí a do konce zápasu existovalo na hřišti už pouze jedno mužstvo. Po pěkných akcích jsme vstřelili další branku Filipem Hoffmanem a vykoledovali si penaltu, kterou mazácky proměnil Tomáš Kirchner. Admira se snažila, ale moc jsme jí toho nepovolili. Kluky chválíme za zvládnutý zápas a zejména skvěle odehraný druhý poločas.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 03.04.2022 | Zdroj fotky: FK Pardubice )