FK Pardubice U-18

FK Meteor Praha B FK Pardubice U-18 0 : 4 (0 : 2) FK Pardubice U-18 FK Pardubice U-18

Česká liga dorostu U18 2021/2022 | 18. kolo | 27.03.2022 | UMT Bedřichovská

U18 vítězně na Meteoru

V dalším mistrovském utkání jsme přivezli důležitou výhru z Meteoru Praha.

FK METEOR PRAHA - FK PARDUBICE 0:4 (0:2)

branky: 5. vlastní, 45. Míšek, 60. a 68. Solnička

sestava: Kumprecht - Kirchner, Tecl, Rolenec, Svatoš - Jeník (70. Záruba), Míšek, Němec (55. Solnička) - Kraj (46. Brož), Hoffman (65. Miláček), Laky (65. Šmahel)

Vstup do utkání se nám herně příliš nevydařil, ale paradoxně jsme šli po pár minutách do vedení. Chvíli nám trvalo než jsme si zvykli na umělou trávu menších rozměrů, kde míč zůstával hodně pod nohou.  Postupně jsme se ale dostali do hry a chvíli před půlí jsme vstřelili uklidňující druhý gól. Ve druhé půli jse s přehledem kontrolovali hru, soupeři jsme ohrožení naší branky prakticky nedovolili. Sami jsme vstřelili ještě další dvě branky Mírou Solničkou, kdy zvlášť ta první - utěšená střela za vápnem, byla výstavní. Až na ospalý začátek chválíme kluky za solidní výkon a důležité tři body.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 28.03.2022 | Zdroj fotky: FK Pardubice )