FK Pardubice U-18

FK Pardubice U-18 FK Pardubice U-18 0 : 0 (0 : 0) FK Pardubice U-18 FC Hradec Králové B

Česká liga dorostu U18 2021/2022 | 17. kolo | 20.03.2022 | UMT Ohrazenice

V derby U18 s Hradcem branka nepadla

I ve druhém jarním utkání doma U18 remizovala.

FK PARDUBICE - FC HRADEC KRÁLOVÉ 0:0

sestava: Starý - Kirchner, Tecl, Svoboda (60. Besperát), Metelka - Jeník, Míšek, Němec (55. Šmahel) - Kraj (55. Prokeš), Hoffman, Laky (85. Záruba)

V derby s Hradcem nás čekal další těžký zápas, tím spíš, že soupeř přijel prakticky s kompletní devatenáctkou. Naši kluci ale opět potvrdili své kvality a dokázali, že těžké zápasy zvládají výborně. V první půli jsme byli aktivnějším týmem, vytvořili jsme si asi dvě pološance, které jsme ale nedotáhli do gólové koncovky. V obranné fázi jsme Hradci nedovolili nic. Druhá půle již nabídla více zajímavých situací před oběma brankami. Hra byla vyrovnaná, každé mužstvo si vytvořilo dvě stoprpcentní šance, ale bez gólového efektu. Hradec ke koci utkání převzal aktivitu, vytvořil si tlak, ale naše obrana odolala a tak utkání skončilo remízou. Kluky chválíme za výborně odehrané utkání, které mělo svou fotbalovou kvalitu. Z těžkého utkání bereme zasloužený bod.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 21.03.2022 | Zdroj fotky: FK Pardubice )