FK Pardubice U-18

FK Pardubice U-18 FK Pardubice U-18 1 : 1 (0 : 0) FK Pardubice U-18 AC Sparta Praha B

Česká liga dorostu U18 2021/2022 | 16. kolo | 13.03.2022 | UMT Ohrazenice

Na úvod jara smírně se Spartou

V prvním jarním utkání jsme po velmi dobrém výkonu remizovali se Spartou.

FK PARDUBICE - AC SPARTA PRAHA 1:1 (0:0)

branka: 90. Novák z pen. - 67, soupeř

sestava: Starý - Kirchner (85. Divíšek), Tecl, Svoboda (65. Břeň), Metelka - Jeník, Míšek, Novák - Kraj (75. Němec), Hoffman (85. Šmahel), Laky (65. Nerad)

Utkání se Spartou jsme zvládli velmi dobře. Po celý zápas jsme byli aktivnější a vypracovali jsme si více nebezpečnějších situací než soupeř. V první půli jsme mohli jít do vedení, když naší pěknou kombinaci musel soupeř uhasit jen faulem v pokutovém území, ale penaltu jsme bohužel neproměnili. Obrana nám pracovala na výbornou, v zápase udělala jednu chybičku, kterou ale Sparta hned potrestala a šla ve druhé půli do vedení. Po této brance jsme se nemohli dostat do tempa, kombinace byly trochu křečovité a nedařilo se nám dostávat do šancí. Kluci ale dřeli a bojovali až do konce, v úplném závěru po pěkné akci opět došlo k nedovolenému zákroku a kopali jsme druhou penaltu v utkání. Honza Novák udržel pevné nervy a zajistil nám alespoň bod. Kluky chválíme za výborný výkon, za který jsme si zasloužili vyhrát, ale vzhledem k tomu, že jsme vyrovnali až v samotném závěru utkání, musíme být rádi alespoň za bod.

(Autor: Kumpan Ondřej | Datum: 14.03.2022 | Zdroj fotky: FK Pardubice )