FK Pardubice B FK Pardubice B 2 : 2 (2 : 2) FK Pardubice B SFK Vrchovina

Přátelská utkání B-týmu 2021/2022 | přátelské utkání | 20.02.2022 | UMT Ohrazenice

Remíza rezervy s Vrchovinou

Po nucené pauze čekalo na pardubickou rezervu další přípravné utkání, kdy v nedělním odpoledni přivítala na ohrazenické umělé trávě po podzimu 15. celek MSFL z Nového Města na Moravě. Pardubičtí měli velké množství šancí, ale využili jen dvě a hosté v závěru první půle trestali.

Přípravné utkání

FK Pardubice B - SFK Vrchovina 2:2 (2:2)

Fakta - branky: 18. a 23. Rayan - 44. Sytar, 45. Duba. Rozhodčí: M. Schmeiser z Dolní Rovně (Kudyn, K. Schmeiser).

Sestava FK PCE B: Hrnčíř - Formáček, Kubart (46. Hajník, 62. Klímek), Toml (46. Řehák), Halász - Sychra, Vít, Lee, Rayan - Černý (46. Stýblo), Huf (46. Vítek).

Domácí celek byl od úvodu jasně lepším týmem, hlavně v první půli, ale kromě dvou branek Izraelce Rayana to byl doslova festival zahozených šancí. A v závěru první půle hosté v rychlém sledu po dvou brejcích srovnali na 2:2. Tento stav i přes domácí převahu vydržel až do konce zápasu.

(Autor: FK Pardubice - Lukáš Ouředník | Datum: 20.02.2022 | Zdroj fotky: redakce FK )