Algeciras CF FK Pardubice 1 : 1 (0 : 1) FK Pardubice FK Pardubice

Přátelská utkání A-týmu 2021/2022 | přátelské utkání | 19.01.2022 | Marbella Football Center

V prvním utkání pod španělským sluncem remíza

Pardubický tým má za sebou první přípravné utkání v průběhu španělského soustředění. V Marbelle se utkal s třetiligovým Algeciras FC, který se pohybuje v horních patrech této španělské soutěže a soupeři se rozešli s nerozhodným výsledkem 1:1.

Přátelské utkání

FK Pardubice - Algeciras CF 1:1 (1:0)

Pardubická sestava nastoupila to zápasu s několika novými tvářemi a na druhou stranu hřiště se postavil třetiligový španělský celek, který do přípravného souboje nastoupil řádně namotivovaný. Hrálo se na nádherném trávníku a od první minuty byla vidět řada tvrdých zákroků, které naznačili, že se bude hrát naplno.

První gól se podařilo vstřelit Rezkovi, který se posunul na střed hřiště, popral se o míč a střelou k tyči otevřel v 18. minutě skóre. K vidění byl zápas hraný ve svižném tempu. Soupeř je uprostřed probíhající sezóny a byla na něm znát rozehranost, ovšem pardubická obrana soupeře do šancí nepouštěla.

První poločas skončil vedením pardubického týmu, ovšem po hodině hry tým Algeciras z penalty vyrovnal. Největší šanci na změnu skóre měl agilní Kostka, ale jeho pokus zastavila tyč a protože do konce utkání nebyl ani jeden brankář překonán, skončilo utkání remízou 1:1.

Branky: 17. Rezek – 58. Romero (pen.). RozhodčíGutiérrez Perera.

Sestavy - FK Pardubice: Letáček (46. Markovič) – Kostka (62. Halász), Hranáč (46. Čihák), Pojezný (46. Toml), Cadu (46. Čelůstka) – Lupač (70. Kubart), Solil (62. Vít), Tischler (62. Červ), Rezek J. (46. Lee) – Černý (46. O. Novotný), Matějka (46. Huf).

Algeciras: Iván Crespo - Alcázar, Figueras, Mariano, Tomás - Juan Serrano, Duarte, Iván, Logan - Leiva, Roni. Střídali: Fernando, Peris, Víctor López, Romero, Robin, Van Rijn, Borja a Natera.