FK Pardubice U-14

Bohemians Praha 1905 FK Pardubice U-14 4 : 3 (1 : 3) FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14

Česká liga žáků U14 2021/2022 | 12. kolo | 28.10.2021 | hř. Loko Vršovice

Předposlední mistrovský zápas Bohemians Praha

FC Bohemians Praha: FK Pardubice 4:3 (1:3)

Sestava: Kosina - Čvančar, Štefl, Svoboda, Procházka - Holčapek, Jeřáb, Pešek - Hloušek, Fajt, Novotný

Střídali: Čáslavka, Ondrůšek, Štěpánek, Valeš, Tomášek

Střelci: Novotný 2x, Fajt

V Praze jsme se na přírodní trávě potkali s druhým týmem tabulky Bohemkou. Od začátku zápasu se nám dařilo - konstruktivní rozehrávka s přechodem do zálohy a poté do útoku, k tomu v defenzivní činnosti dobré postavení a tlak na soupeře. Postupně jsme kvalitní celoplošnou hrou šli do vedení 3:0, po krásných akcích jak individuálních tak i týmových. Naše hra byla vyrovnaná a velmi pestrá. Bohužel těsně před poločasem jsme dali soupeři laciný gól na 3:1.

Druhý poločas jsme vstoupili aktivně, ale hned jsme vytvořili druhou velkou chybu a bylo to rozdílových 3:2. Soupeř ožil a my měli co dělat, abychom zvládali zastavovat akce soupeře. Bohužel se nám to nedařilo a tak konečných 3:4 pro soupeře je smutná tečka za skvělým prvním poločasem s druhým týmem tabulky.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 28.10.2021 | Zdroj fotky: )