FK Pardubice U-14 FK Pardubice U-14 3 : 2 (2 : 1) FK Pardubice U-14 FK Teplice

Česká liga žáků U14 2021/2022 | 7. kolo | 19.03.2022 | UMT Ohrazenice

FK Pardubice - FK Teplice 3:2 (1:1)

Sestava: Paar - Čvančar, Svoboda, Štefl, Tupec - Hloušek, Forster, Beránek - Novotný, Jeřáb, Smrčka

Střídali: Kosina, Tomášek, Procházka, Brychnáč

Střelci: Beránek 2x Hloušek

V prvním mistrovském utkání jsme se v domácím prostředí utkali s týmem z Teplic. Chtěli jsme navázat na výkony z přípravy - aktivitou, chuťí, kombinací a výstavbou, ale prvních 20 minut se odehrával spíše boj uprostřed hřiště. Nám se nedařilo přejít po dobré rozehrávce do útoku a soupeř ve finální fázi chyboval či naše obrana dobře zafungovala. Poté se ale soupeř prosadil, ale nám se podařilo po standartní situaci brzy odpověď. Poločas tedy remízových 1:1, ale soupeř měl mnohem více odražených míčů a byl i nebezpečnější.

Druhý poločas se karta otočila - přidali jsme na aktivitě, zrychlili hru a zpřesnili, ale bohužel soupeřova obrana s brankářem vše vyřešila. Po hezké kombinační akci šel soupeř do vedení, ale opět opět jsme během chvilky po chybě soupeře v rozehrávce a našem skvělém napadání srovnali na 2:2. Za dalších 5 minut jsme otočili skóre. Poté už se dohrávalo v bojovném duchu, ale i to jsme dobře zvládli a dotáhli utkání do vítězného konce.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 21.03.2022 | Zdroj fotky: )