FK Pardubice B ženy

FK Pardubice B ženy FK Pardubice B ženy 3 : 1 (1 : 1) FK Pardubice B ženy TJ Mokré

Česká fotbalová liga žen 2021/2022 | 8. kolo | 17.10.2021 | stadion Dolíček

Béčko žen porazilo v osmém kole TJ Mokré

8. kolo České fotbalové ligy žen, 17. 10. 2021 hř. Dolíček

FK PARDUBICE "B" - Tělovýchovná jednota Mokré 3:1 (1:1)
Branky: 18. Janoušková Tereza, 58. a 64. Ninczová Bibiana - 13. Chaloupková Lenka

Sestava: Mikulecká - Vlačihová, Betáková, Grundmannová, Vodová (46. Šindelářová) - Nekovářová, Neradová (71. Chabadová), Brožová - Hlušičková (46. Ninczová), Janoušková (46. Macháčková), Bělíková (60. Spilková)

Rozhodčí: Morávek - Svědiroh, Čech

Vladimír Bidlo (trenér FK Pardubice):  Do první vyložené šance jsme se dostali v 6. minutě utkání, ale zakončili jsme pouze do břevna. Soupeř udeřil jako první. Po naší chybě ve 13. minutě, ztrátě míče před naším pokutovým územím, se rychlou akcí dostaly soupeřky do vedení gólem Chaloupkové 0:1. Naše hráčky si uvědomily, že musí zpřesnit hru a začaly lépe kombinovat. V 18. minutě jsme se dočkali vyrovnání Janouškovou 1:1.
O poločase jsme vystřídali a udělali změnu v rozestavení na 4-4-2, abychom posílili střed hřiště, kde nám hra v prvním poločase vázla. Tato změna naši hru opravdu zlepšila a začali jsme hráčky soupeře dostávat pod větší tlak, vypracovali jsme si několik příležitostí na zakončení. Naší druhé branky jsme se dočkali v 58. minutě, když Ninczová vzala zodpovědnost na sebe a individuální akcí středem hřiště přešla přes dvě hráčky a zakončila podél vybíhající brankářky 2:1. Pojistku naší výhře dala s chutí hrající Ninczová a v 64. minutě zpečetila výsledek na 3:1.
Pochvala hráčkám hlavně za druhý poločas, ve kterém se hra zlepšila.

(Autor: Vladimír Bidlo | Datum: 19.10.2021 | Zdroj fotky: FK Pardubice )